І в США теж: американці масово скуповують туалетний папір

Коли на початку пандемії китайці масово скуповували туалетний папір, решта жителів нашої планети потішалися над ними: невже на карантині жителі Піднебесної стали більше їсти?

До спорожнілого під час карантину британського міста зійшлися понад 120 кіз

У той час, як жителі мегаполісів жартома шукають песиків, щоб була можливість вийти на прогулянку разом із тваринкою, і навіть готові брати їх в оренду, мешканці одного невеличкого британського містечка (а саме Лландідно, що в Уельсі) трохи стурбовані.

В Японії продавці убезпечили туалетний папір від крадіжок за допомогою «прокляття»

Поширення коронавірусу планетою наробило чимало галасу й паніки. Ось нещодавно в Австралії стався перебій із постачанням туалетного паперу, бо покупці розкуповували його швидше, ніж постачальники підвозили в магазини.

До коронавірусу з гумором: австралійська газета зробила спецвипуск з туалетного паперу

Коронавірус наробив у світі галасу й паніки. Деінде це має підстави, скажімо, в тому ж таки Китаї чи Ірані, де захворіло сотні тисяч людей і померло чимало.

У харківському притулку для тварин запровадили посаду «обіймача»

Якщо в країнах Азії відкривають кафе, куди ви можете прийти, щоб попестити песиків чи котиків (а не скуштувати страви з них), то в країнах Заходу в притулках для бездомних тварин є посади людей, в обов’язки яких входить... обіймати тваринок.