У британському парку дикої природи «арештують» папуг за брудну лайку

Як виявила Асоціація виробників кормів для домашніх тварин Великої Британії, найпопулярнішими птахами серед англійців є африканські сірі папуги, яких близько 1,1 млн особин утримують у домашніх господарствах острова.

Теги: Тварини

Забродило? Не біда! В Австралії дають другий шанс «на життя» пиву

Хтось, отримавши лимон, скривиться, а хтось — зробить із нього лимонад. Щось подібне відбувається зараз в Австралії, де через карантин, запроваджений під час пандемії коронавірусу, позакривалися тисячі, та що там — десятки тисяч ресторанів та пабів.

Теги: Світ

У Румунії ведмедиця привела ведмежат обідати до туристів: залишки їжі забрала з собою

Тоді як людина все більше відвойовує у тварин їхній ареал проживання, представникам фауни не залишається нічого іншого, як і собі йти у наступ. Так, нещодавно інтернет підкорило відео, на якому сім’я клишоногих вирішила розділити трапезу з людьми.

Оце так кандидат у президенти США: Каньє Вест виступив проти абортів і вакцинації

Мабуть, для жителів США Україна настільки далека, що вони не відслідковують політичних подій у нашій країні. А дарма, інакше вони б зрозуміли, що комік чи там шоумен для керівництва країною — не зовсім той фах (хоча вони й обрали собі очільником держави лицедія-непрофесіонала).

93-річна індуска знайшла свою втрачену родину завдяки WhatsApp

Дива трапляються, і це вкотре підтвердила дивовижна історія, що трапилася з 93-річною жителькою Індії. Понад 40 років тому вона вийшла з дому і... заблукала у часі і просторі на довгі роки... У 1979 році водій вантажівки побачив на дорозі 50-річну жінку, що йшла в невідомому напрямку.

Австралієць 40 років вписував ті самі цифри у лотерейні білети і врешті виграв 300 тисяч

Наполегливість і постійність — дуже хороші риси характеру. В цьому зміг на власному досвіді переконатися австралійський пенсіонер, який упродовж 40 (!) років купував лотерейні білети і стабільно вписував туди одні й ті самі цифри.