Меджліс в екзилі

Меджліс в екзилі

Діяльність цього представницького органу продовжиться на вільних від окупації територіях України з центром у Києві, повідомила вчора прес-служба Уповноваженого у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва у «Фейсбуці».

Конфіскований Айсберг

Конфіскований Айсберг

Сталось це на найбільшому в кримській столиці гуртовому ринку сільськогосподарської продукції — «Кримському привозі» — уранці. В операції, окрім поліцейських спецпризначенців ( їм залишили попередню українську назву «Беркут»), були задіяні представники ФСБ, прокуратури, міграційної служби і Росспоживнагляду.

«Ліричний» приклад —заразний

Інцидент, нагадаю, трапився вночі 30 березня. Одначе на цей раз суховантаж Sormovskiy-48, що йшов під прапором федерації Сент-Кітс і Невіс (острівної держави в Карибському морі. — Авт.), як-то кажуть, пронесло. За даними керченських лоцманів, суховантаж повернув бiля не тих буїв і пройшов прямо між опорами мосту, ледь не зачепивши їх.

Номер не пройде

Номер не пройде

Два останні роки «федеративний» Крим живе хронічними чергами — до міграційних служб, комунальних служб, кадастрових центрів, на прийом до лікарів. Але всіх їх у буквальному сенсі в стократ перевершила наразі автомобільна.

Парад зради

Розмах свята чітко вписувався в межі визначеної металевими рамками і детекторами, через які мали пройти всі без винятку — від пенсіонерів до акредитованих за російськими законами медійників -— площі Леніна і маршруту (а це якихось 300-400 метрів) проходження колони від неї проспектом Кірова до будівлі парламенту.

Особливості кримського блекауту

Особливості кримського блекауту

Коли вже по всьому Сімферополю почали «віяльно» вимикати світло після запровадження позаминулої неділі, майже відразу після повного знеструмлення Криму через підрив опор ЛЕП біля Чаплинки, надзвичайного стану, відверто кажучи, сподівався, що «темна» участь нашу багатоповерхівку все ж омине.

Ображена лоза

Ображена лоза

Раніше, включно до 2013 року, виставка «Золоте гроно винограду» мала статус міжнародної. Акція народилася ще у серпні 2009 року, коли за сприяння Агентства міжнародного розвитку Канади і канадської асоціації МЕDA Асоціація фермерів і землевласників Криму організувала в Сімферополі першу виставку-конкурс сонячних грон.

Заміна «гвинтиків» системи

Майже два роки тому (30.10.13) «УМ» розповідала про колишнього військового медика, відставного полковника медслужби Анатолія Різниченка із селища Партеніт, що неподалік Алушти. Незважаючи на досить поважний вік, 84-річний чоловік, заслужений лікар України, залишався відданим професії — працював консультантом-пульмонологом тодішнього Центру медичної реабілітації та санаторного лікування Міноборони України «Крим».

Винищувачі, а не пансіонати

Винищувачі, а не пансіонати

«УМ» декілька разів (востаннє рівно чотири роки тому) писала про «конверсійний» вектор розвитку перспективного в сенсі відпочинку селища міського типу Новофедорівка, що за шість кілометрів на захід від райцентру Саки.

Будь ти неЛАДНИЙ

Будь ти неЛАДНИЙ

Російські моряки, як-то кажуть, добряче «облажались» минулої неділі під час головного свого професійного свята — дня ВМФ. Причому майже одночасно, за однакових тактичних умов — при виконанні ракетних стрільб по надводних морських цілях — у головних військово-морських базах Чорноморського (Севастополь) і Балтійського (Балтійськ Калінінградської області) флотів.