Меню для кожного

Судячи з останніх тенденцій і прогнозів, потреба у продовольстві найближчим часом тільки зростатиме. Причому ця тенденція матиме глобальний характер. Так, за дослідженнями ­фахівців з ООН, понад половину населення Землі відчуває серйозні проблеми, пов’язані з неправильним харчуванням.

Ну дуже рідкісні екземпляри!

Схоже, нас уже ніколи не буде 52 мільйони... Навіть навпаки: кількість українців щороку зменшуватиметься, причому швидкість цього процесу, на жаль, тільки зростатиме. У новій доповіді «Перспективи світового населення» Фонду ООН в галузі народонаселення UNFPA саме нашій державі прогнозують один з найвищих показників зменшення населення.

Сутінки великих грошей

Сутінки великих грошей

Світова фінансова криза, як і передбачали аналітики, вносить серйозні корективи у, здавалося, вічних і непорушних сферах — зонах, які користуються податковими пільгами. Після того як «луснув» Кіпр, інвестори все пильніше почали дослухатися до новин з інших офшорних територій. І вони не забарилися.

Ми, звичайно, не Замбія...

Головна новина останніх днів — публікація чергового дослідження про світове багатство Global Wealth Report, підготовленого аналітиками швейцарської компанії Сredit Suisse. Українці, якщо вірити цьому дослідженню, нині є однією з найбідніших націй світу.