Ідуть до витоків: заснований Тарасом Шевченком електрофольк-гурт заспіває «Солов’я» у Роттердамі

Ідуть до витоків: заснований Тарасом Шевченком електрофольк-гурт заспіває «Солов’я» у Роттердамі

Електрофольк-гурт GO_A переміг у фіналі національного відбору на «Євробачення-2020» й отримав право представляти Україну на цьому міжнародному конкурсі у Нідерландах у травні.

Не хлібом єдиним

Не лише святі хліб уміють випікати — це кожна господиня може робити власноруч. Ось рецепт хліба з додаванням картоплі, який довго не черствіє. Інгредієнти для приготування двох кілограмів домашньої смакоти (три буханці середньої величини): 1400 г борошна, 30 г дріжджів, 10 г цукру, 800 г молока, 25 г солі, 120 г звареної картоплі.

Кава «для мисливців»

Кава  «для мисливців»

Прекрасна половина подружжя письменників Лапікур — пані Наталя — про свою, приправлену гумором, збірку кулінарних історій «Свекруха Лапікуриха» каже: «Вона трохи не закінчена, тому видавництвам її ще не пропонували». А почала збирати цікавинки, пов’язані із приготуванням їжі, років 10 тому. І першим, про що розповіла, звісно, був український борщ. Але ми пропонуємо від пані Наталі розділ «Кава-кавонька-кавуся»:

Швидкогроші хороші

Швидкогроші хороші

Золотого правила задовольняти свої потреби відповідно до можливостей непорушно дотримуються багато людей. Утiм часом долають спокуси, ще гірше — хвороби чи інші неприємності, і тоді згадуєш про можливість узяти хоча б невеликий кредит у банку. Звичайно, можна попросити в борг у родичів чи сусідів. Але народна мудрість вчить: хочеш нажити собі ворога — позич у друга гроші.

Патрiоти в магазинi

Патрiоти в магазинi

«Я не толерантна і не політкоректна. Зараз — війна, і я воюю за свою країну. Поки що — економічно й інформаційно», — так категорично налаштованi зараз багато покупцiв, якi після воєнної агресії Кремля на території Криму оголосили бойкот російським товарам. Юлія Савостiна, журналiст i блогер, упродовж року проводила патріотичну акцію «Як прожити 365 днів, купуючи тільки українське».

Вскочити в останній вагон

Вскочити в останній вагон

Наближення зими актуалізує бажання хоч на кілька днів влаштувати собі справжнє свято. Бажано за межами свого повсякденного існування — за кордоном або хоча б в іншому місті рідної країни. І хоча до омріяних новорічно–рiздвяних вихідних iще місяць, це тільки здається, що їх планування–організація ще трохи може почекати.

Сирна тарілка з... трансжирами

Сирна тарілка з... трансжирами

Якщо складати рейтинг корисних продуктів, то на одній із перших позицій обов’язково будуть якісні тверді сири. Бо це концентрат корисних речовин молока. А людський організм білки сиру засвоює майже 100–відсотково, жири — на 96 відсотків.