Посланці бізнесменів Бенгазі

Судно для перевезення колісної техніки Etel з 19 нашими співвітчизниками на борту прибуло в порт Бенгазі з порту Акаба (Йорданія) під прапором Сент­Кітс і Невіс. Коли корабель пришвартувався, на борт піднялися декілька десятків озброєних чоловіків. Вони заявили, що захищають інтереси бізнесменів Бенгазі, яких нібито ще в березні обікрав власник судна, що належить крюїнговій компанії Tomex з Одеси.

Страшне перо не в Гусєва

Страшне перо не в Гусєва

Позавчора юрба з приблизно десяти осіб, вигукуючи «Слава Україні!», «Героям слава!», «Слава нації», організовано підійшла до офiсу редакції «Московского комсомольца» («МК»). Обличчя чоловiків були закритi медичними масками.

«Сімейні» ЗМІ

Сума угоди, за деякою інформацією, становить близько 400 млн. доларів, 50 відсотків з яких, за офіційним повідомленням прес–служби «Східноєвропейської паливно–енергетичної компанії» (СЄПЕК), покупець уже сплатив старому власнику Борису Ложкіну.

Під колесами вбивць і силовиків

Під колесами вбивць і силовиків

Минулі вихідні ознаменувалися масштабними дорожньо–транспортними пригодами по всій державі. Не обійшлося і без людських жертв. Люди гинули під колесами «мажорів» і п’яних, а правоохоронцям подекуди доводилося дуже важко стримувати свідків від самосуду.

Збивав по черзі

Кривава дорожньо–транспортна пригода сталася вночі на вихідних. Компанія з шести молодих людей саме поверталася з дискотеки, як раптом почули за спиною шум мотора і побачили світло фар автівки. Відтак хлопці та дівчата зійшли на узбіччя, вишикувавшись шеренгою, щоб пропустити мікроавтобус. Утім коли той наблизився, то звернув просто на тротуар, де один за одним почав збивати неповнолітніх. Після цього авто, не зупиняючись, поїхало далі.

Піке Шейбута

Спортивно–тренувальний літак «Як–52», за кермом якого перебував 44–річний пілот, розбився біля села Петропавлівська Борщагівка в Києво–Святошинському районі, злетівши з аеродрому «Чайка». За повідомленням транспортного прокурора, політ був ознайомлювальним: на висоті 200 метрів у машини заглох двигун, і літак, падаючи, увійшов у піке; при приземленні пілот літака не вижив, іншого пасажира у важкому стані доправили до лікарні.

Без «блату»

Слухати музику під час руху водіям забороняють нові конкурсні умови на перевезення пасажирів у міському транспорті. Як повідомила заступник директора департаменту транспорту і зв’язку Дніпропетровської міськради Ірина Прилипа, пункт iз такою вимогою до перевізників довелося прописати через численні скарги пасажирів. «Когось не влаштовує репертуар, наприклад, шансон, інших — гучність звучання», — пояснила нову ініціативу пані Пилипів.

І Бандера попереду пливе

І Бандера попереду пливе

Один iз наймолодших парків поповнився парою австралійських лебедів, яких привезли з Німеччини. Чорні красені прибули на зміну лебедю Борьці, який помер, проживши на тутешньому ставі більше 30 років. За Марту і Генріха, як птахів назвали німці, довелося викласти близько 6 тисяч гривень. Тепер завідуючий парком «Топільче» Юрій Бойко закликає тернополян придумати українські імена новим мешканцям міста.

Вухами операторів

Це вже не перша подiбна ініціатива правоохоронців. Минулого року законопроект «регіоналів», який зобов’язував мобільних операторів самостійно закупити необхідне міліції обладнання для прослуховування і відстеження номера абонента, не знайшов підтримки нi в парламенті, нi серед громадськості.

300 доларів за штрейкбрехера

Чи не єдиний ще донедавна опозиційний телеканал і далі лихоманить. Більшість програм досі не виходять в ефір. Хоча звинувачувати у цьому творчий колектив, який вимагає не так уже й багато — прозорого рішення щодо нових власників — навряд чи можна. Оскільки новий гендиректор Артем Шевченко і далі вперто відмовляється вести будь–які перемовини із «заколотниками», ще в п’ятницю страйкарі закликали колег з інших медіа підтримати їх.