Замовники за графіком

Зокрема, слідчі цікавляться офіційними зустрічами, поїздками і закордонними візитами, лікарняними та відпустками колишнього Президента України Кучми та тодішнього глави його Адміністрації Володимира Литвина, повідомило інтернет–видання «Оглядач». Запит наглядового за законністю органу направлений у рамках розслідування кримінальної справи з викрадення і вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

«Це ж ваші хулігани, пані Юліє!»

Із закликом дати правову оцінку діям депутатів від БЮТ Олександра Абдулліна та Віктора Уколова Григорій Омельченко звернувся до Генпрокурора Олександра Медведька. Нагадаємо, гнів згаданих народних обранців наприкінці минулого тижня викликав пікет, організований навпроти будинку уряду «Громадянським рухом України» Миколи Мельниченка.

Законотворчість? На це немає часу!

Законотворчість? На це немає часу!

Костюми від «Бріоні», дорогі іномарки, нерухомість у престижних місцевостях під Києвом — усе це ознаки успішного українського нардепа. Адже переважна частина наших парламентаріїв, хоч і отримують у Верховній Раді дуже непогану зарплатню (від 15 тисяч гривень і вище), але мандат використовують лише як допоміжний засіб, а свій добробут забезпечують насамперед власним бізнесом: у когось — порівняно невеликим, а в декого — просто гігантським. При цьому діячі «під куполом» ще мали нахабство проголосувати за виділення з держбюджету на власні потреби ще майже 100 мільйонів гривень (щоправда, після президентського вето призначення цієї суми таки змінили). Конституція забороняє суміщати депутатський мандат з іншими видами діяльності. Однак є депутати, котрі напряму порушують Основний закон, навіть не бажаючи використовувати якісь лазівки в законодавстві. Один із таких «сміливців»–порушників — БЮТівець Костянтин Жеваго.

Автентичність приведе за ґрати?

Після тривалих зволікань і неодноразових звернень до Прем’єр–міністра Юлії Тимошенко уряд, зрештою, виділив кошти Генеральній прокуратурі на проведення незалежної експертизи записів колишнього майора державної охорони Миколи Мельниченка.

Портнову не минеться

Тиждень тому наша газета повідомляла, що, за даними джерел у Генпрокуратурі, як робочу версію розслідування загибелі дніпропетровського прокурора Володимира Шуби правоохоронці розглядають можливу причетність до цієї трагедії народного депутата від фракції БЮТ Андрія Портнова. Наступного дня нардеп спростував викладене в публікації, а згодом спростування офіційно підтвердив устами заступника Генпрокурора Віктора Кудрявцева й наглядовий орган держави. Опублікована інформація викликала настільки бурхливу реакцію не лише самого «героя», а й офіційної прес–служби Блоку Юлії Тимошенко, що ми вирішили повернутися до теми, тим більше з огляду на звинувачення журналістів «УМ» у заангажованості, які пролунали від політсили, очолюваної Прем’єром.