В українців немає ніякої кризи ідентичності – чого не скажеш про Зеленського

В українців немає ніякої кризи ідентичності – чого не скажеш про Зеленського

Війна спричиняє Зеленському дискомфорт, і він прагне повернутися у щасливі часи до 2014 року, коли Україна й Росія мали «братські» відносини.

Миру не буде: чому Зеленський не зможе покращити стосунки з Росією

Зеленський під час виборчої кампанії пообіцяв продовжити реформи, прискорити боротьбу проти корупції, поглибити європейську інтеграцію України та принести мир на Донбас. Він може досягти успіху в перших трьох завданнях, однак виконати четверте йому не під силу.

Українські олігархи й Путін: будь-хто, тільки не Порошенко!

Президентські вибори цього року – перші в історії України, на яких українські олігархи й Росія зійшлися на тому, що чинний український президент є їхнім головним ворогом і має бути усунутий зі своєї посади.

Путін проти Порошенка

Протягом останніх кількох місяців стало зрозуміло, що Росія прагне будь-яким чином завадити переобранню Петра Порошенка. Сьогодні – за два тижні до другого туру – це стало ще більш очевидним, коли про-путінський російський націоналіст Володимир Жириновський відверто виступив на підтримку Зеленського

Зеленський, Пінчук і Путін: «брати-близнюки»

Зеленський підтримав офіційну позицію держави, що Крим належить Україні. Однак він ніяким чином не пояснив, як планує повертати контроль України над ним. Зеленський, зокрема, зазначив, що "Крим повернеться після зміни правлячого режиму в Росії".

Зеленський – ніякий не Дональд Трамп

Неочікуваний успіх Володимира Зеленського в першому турі президентських виборів в Україні має немало спільних рис із таким самим несподіваним ростом популярності Дональда Трампа, що переміг на президентських виборах 2016 року в США.