Слабким ніхто нічого гарантувати не буде

Дискусія про нові гарантії в річницю підписання Будапештського меморандуму не має сенсу. Ані політичні, ані юридичні домовленості не будуть працювати без підкріплення реальним військовим і безпековим потенціалом - своїм та наших союзників. А все інше - маячня.

Теги: колонки

Західний світ програє Росії, якщо не буде триматися разом

Західний світ програє Росії, якщо не буде триматися разом

Пам'ятаєте фільм "Брекзіт"? Якщо не дивилися - дуже раджу. Камбербетч там класний, не тільки ж йому Шерлоком Холмсом бути. А грає він керівника кампанії за вихід з ЄС Домініка Каммінгса. І зараз виникли підозри щодо можливого впливу на нього з Росії. Ще з часів, коли він працював там у 1994-1997 р.

Вибори на Донбасі Росія зробить не вільними і не чесними. І взагалі не виборами

На формулу Штайнмаєра погодилися. Очікувано. Тобто російську умову щодо проведення Нормандської зустрічі виконали. Теж очікувано. Текст ми не бачили, але схоже, що вибори мають бути В ЦІЛОМУ вільними та чесними. Тобто Росія їх зробить не вільними і не чесними. І взагалі не виборами.

У нас всі постійно проти чогось, вже якось час бути за

Сьогодні російський представник з трибуни Ради Безпеки ООН вчергове збирається розповідати про утиски російської мови в Україні. Ну, щоб зрозуміти рівень цих утисків, достатньо пройтись центром Києва та на власні вуха почути, як в нашій столиці по-звірячому пригнічують російську на побутовому рівні

Теги: колонки

Україна ризикує опинитися на два покоління у сірій буферній зоні

Багато пишуть про ймовірний розмін між Європою та Росією: повернення Росії в ПАРЄ на можливе звільнення наших в’язнів. Зрада Європи нам всім болить. Але не ведіться на це. Не шукайте такого роду "логічних" виправдань. Тим більше, всі чули, що казав російський президент в японській Осаці.

Ресторан зі смаженою курятиною в спаленому штабі революції

Виникає резонне питання: чому частину вулиці Інститутської перекрито та названо на честь Героїв Небесної Сотні, а Будинок профспілок при цьому до легенди Майдану чомусь не потрапляє?