Втекли на той світ

Міжнародна організація з міграції повідомляє про, ймовірно, «найбільшу морську катастрофу» за багато років, у якій загинуло (за різними даними) від 300 до 500 осіб. За інформацією «Німецької хвилі», трагедія сталася неподалік острова Мальта минулого тижня, але офіційну заяву з цього приводу МОМ оприлюднила в понеділок увечері.

Дитяча радість

Дитяча радість

Американська співачка Селена Гомес, незважаючи на свій молодий вік, уже дуже багато встигла. Дівчина не лише виступає і сама пише пісні, а й знімається в телесеріалах та кіно, озвучує мультфільми, активно займається благодійністю. У 2009 році Селена, якій тоді було 17, стала наймолодшим послом доброї волі дитячого фонду ООН — ЮНІСЕФ.

Підлітковий вибір

Підлітковий вибір

Навіть ті зірки шоу–бізнесу, які ніколи в житті не намагалися підкорити хвилю, неймовірно радіють, отримавши дошку для серфінгу. Звісно, якщо йдеться про нагороду «Вибір підлітків» (Teen Choice Awards) — одну з найпрестижніших і найприємніших із тих, що їх може отримати зірка у США.

38 мільярдерів

Багатий — далеко не завжди означає щедрий. Швидше, навпаки: що більше в людини грошей, то менш охоче вона готова з ними розстатися. І це логічно, адже навряд чи можна накопичити мільйон доларів, якщо роздавати зароблені центи направо й наліво.

Нова казка братів Грімм

Італійська красуня й за сумісництвом голлівудська кінозірка Моніка Белуччі, яка, зокрема, «засвітилася» в двох останніх «Матрицях» («Перезавантаження» та «Революція»), вже підписала свій наступний контракт.

Кава не винна

Любите починати ранок з чашки запашної кави? Пийте улюблений напій спокійно — ніхто вас у співучасті в злочині не звинуватить. І це зовсім не маразм — якби суд, що днями відбувся в Італії, завершився інакше, кава могла б назавжди потрапити... за грати.