Аби жолуді, а до дуба — байдуже...

Чисельність населення у будь-якій країні є фактором, що безпосередньо впливає на подальший розвиток суспільства — уповільнює чи прискорює його, а також вважається базисом економічного, соціального, політичного, культурного, духовного та інтелектуального розвитку держави.

Яйце, прапор і безсмертна душа

На перший погляд, це несумісні речі, проте вони є різними формами матерії та енергії, перетворені фізикою і біофізикою. Багато тисячоліть людина пізнавала Світ — від плескатої Землі до нейтрона й пульсара; пристосовувалася до природи, накопичувала досвід використання природних явищ на свою користь. Незрозумілі явища приписували «галузевим» богам; творилися міфи, з яких формувалася релігія.

Історія повторюється і вчить

Події, які відбуваються у сучасному світі, вимагають від нас, українців, бути особливо пильними. Озвіріла влада Москви йде на все, щоб порушити встановлений мир і порядок у світі, одурманити населення Росії, виправдати свою агресивну політику щодо своїх сусідів. Особливу роль у цій справі відіграє Московська церква як підрозділ ФСБ.

Прийми, загарбнику, нашi дари...

Проблеми, притаманні нашому життю, не зникли після виборів до Верховної Ради, а лише загострилися та ще й довели, що виборець не мудріший за дурного карася. Подивімося на партії, які прийшли в парламент.

Фальшива назва держави

Після Полтавської битви 1709 року, зламавши незалежницький спротив волелюбних українців на чолі з Мазепою, московський цар Петро І в 1721 р. проголосив Московію називати Росією, а себе — імператором Російської імперії, хоча Залісся (тобто Московія) ніякого відношення до Київської Руси-України не мало, її історичне минуле — в Золотій Орді.

Націоналізм: добро чи зло?

Старші українці в масі своїй сприймають націоналізм за радянським тлумаченням: «Национализм — идеология и политика буржуазии в области национальных отношений, в корне противоположная пролетарскому интернационализму» (МСЭ, т. 6).

«Золотi» конверти вiд «Укрпошти»

Шановна редакціє «України молодої»! Багато років передплачую і читаю Вашу газету — вважаю, що вона цікава і об’єктивна, відповідає законам незалежної громадянської інформації.

Корупцiя безсмертна

Будь-яка хвороба змушує звернутись до лікаря, а щоб встановити причину хвороби, лікар поцікавиться, коли ви відчули перші її симптоми і після чого. Корупція — це хвороба всього суспільства. Верховна влада, яка породила корупцію, ніколи не мала та й не має наміру її відмінити (побороти). Наведу приклад однієї ланки збереження корупції, а їх безліч.