Біло-пухнастий проти «сил зла»

Біло-пухнастий проти «сил зла»

Сьогодні під будівлею Верховної Ради — пікет. ВО «Свобода» вимагає створення парламентської тимчасової слідчої комісії, яка мала би перевірити звинувачення уряду у багатомільярдній корупції. Іншими словами — сказати «так» або «ні» на заяви відстороненого керівника Держфінінспекції Миколи Гордієнка, за якими очільник українського уряду Арсеній Яценюк завдав збитків державному бюджету на 7,6 млрд. гривень.

Мільйонер із будинку під куполом

Мільйонер із будинку під куполом

...16 січня 2014 року: «сильна як ніколи», за словами її лідерів, Партія регіонів проштовхує у Верховній Раді пакет диктаторських законів. Тих самих, які коштували нашому народові не один десяток людських життів. У сесійній залі — всі «диригенти» абсолютно незаконного, але політично «правильного» голосування.

Олігарх пiдриває українську «оборонку»

Олігарх пiдриває українську «оборонку»

Ще на початку вересня уряд Арсенія Яценюка ухвалив рішення повернути до державної власності два гірничозбагачувальні комбінати — Іршанський та Вільногірський. Ці підприємства перебували в оренді у компанії «Кримський титан», яка належить олігарху Дмитру Фірташу.

Куплю пай ...у покійника

Куплю пай ...у покійника

Слова та словосполучення «рейдери», «рейдерське захоплення» нині вже міцно увійшли до лексикону українців. Навіть сусідська сварка за межу в селі супроводжується цими термінами — автору доводилося чути, як один чоловік обзивав іншого рейдером, бо той приорав собі частину нібито чужої території.

Популізм у закритому режимі

Блок Юлії Тимошенко обіцяв, що вже сьогодні проект державного бюджету на 2009 рік надійде з уряду до Верховної Ради і розглядатиметься профільним комітетом. Про це журналістам учора повідомив народний депутат від БЮТ Андрій Кожем’якін.

«Богдана не чіпайте!»

«Богдана не чіпайте!»

За даними «УМ», в апараті Верховної Ради позавчора відбулися дивні колізії із серйозним документом — поданням Генпрокурора Олександра Медведька про позбавлення депутатської недоторканності народного депутата від БЮТ Богдана Губського.

Чия земля? Губського!!!

Чия земля? Губського!!!

Менш як за місяць, рівно о нуль годин нуль хвилин новорічної ночі, має бути скасовано мораторій на продаж сільськогосподарських земель. Теоретично. Бо хоча заборона відчужувати паї діє тільки до 1 січня 2009 року, а Верховна Рада не зробила жодного кроку, аби організувати легальний ринок землі, жоден з аналітиків не сумнівається, що нардепи неодмінно зберуться у сесійній залі і продовжать заборону ще на рік.

Чужі тут не перемагають

Чужі тут не перемагають

Тендерні закупівлі — справа тонка. Стороння людина може й не збагнути: чому це фірма, яка пропонує кращі умови, програє конкуренту, що просить за товар явно зависоку ціну? А бюджет, тобто наші з вами гроші масово летять на вітер.
У Одесі серед тих, кому доручено витрачати державні кошти, лише «свої» підприємці. Але, зважаючи, що проблема досі не врегульована, подібні приклади характерні для всієї держави.

Теплокомуненерго зривають опалювальний сезон

Теплокомуненерго зривають опалювальний сезон

За п'ять днів до початку опалювального сезону Україна знову в тривожних очікуваннях. Зокрема, наразі не відомо, чи з'явиться тепло у всіх українських помешканнях. Проблема далеко не нова, як і не нова причина її появи - борги перед дочірньою компанією «Газ України» за спожитий газ.

Спочатку було слово?

Юристи іноземних компаній, що працюють в Україні, відзначають, що зала судових засідань з осередку беззастережного панування Феміди перетворюється на прохідний двір для майстрів оборудок та наживи. Щоб захиститися від беззаконня, іноземні інвестори вирішили об'єднати зусилля, про що й заявили на консультативній раді з іноземних інвестицій при Президентові.