Червона мечеть, бо в крові

Червона мечеть, бо в крові

Пакистанські військові в ніч з понеділка на вівторок влаштували штурм Червоної мечеті в столиці Пакистану Ісламабаді, де забарикадувалися радикальні ісламські студенти й терористичні елементи з Пакистану та інших країн. Упродовж тижневої облоги переговорникам на чолі з колишнім прем'єр-міністром країни Чаудрі Хусейном не вдалося вмовити радикалів здатися. За цей час протистояння забрало життя 20 осіб; 1200 людям, які перебували в мечеті, вдалося втекти з неї. Армія вирішила штурмувати культову споруду після того, як терористи розпочали розстрілювати заручників.

Важко бути екс-президентом

Важко бути екс-президентом

Позавчора зібралися хмари над колишнім президентом Польщі. «Слідство, яке стосується походження багатств Александра Кваснєвського та його дружини, перебуває у провадженні апеляційної прокуратури міста Катовіце», — підтвердив прокурор Томаш Янечек. — «Минулого тижня ми отримали матеріали, які стосуються неспівмірності майнових та фінансових статків подружжя Кваснєвських щодо отримуваних ними прибутків. Але рано робити якісь висновки, оскільки ми перебуваємо лише на початковому етапі слідства».

Куди докотився цей «м'яч»

Куди докотився цей «м'яч»

Представники польської прокуратури в місті Люблін позавчора впродовж восьми годин допитували Артура Пілку — донедавна радника президента Польщі Леха Качинського з питань спорту, заступника голови Польського олімпійського комітету та члена оргкомітету Євро-2012. Пілку (це прізвище польською означає «м'яч»), який мав, зокрема, боротися з застосуванням допінгу серед спортсменів, тепер самого звинувачують у придбанні і розповсюдженні кокаїну. Вчора прокуратура мала видати ордер на його арешт.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики