«Пілігрим» знайшли

«Пілігрим» знайшли

Яхта «Пілігрим» (порт приписки — Маріуполь) з трьома членами екіпажу на борту була серед 14 подібних суден, що взяли участь у морських перегонах, організованих яхт-клубом «Іллічівець» металургійного комбінату імені Ілліча з нагоди відзначення 75-річчя утворення Донецької області. Стартувавши з Маріуполя, яхти фінішували біля мису Казантип в Криму. Проте не всі — «Пілігрим» до пункту призначення не дійшов, і досі доля судна та людей на його борту невідома.

«Ту-ту» в спекоту

«Ту-ту» в спекоту

Вирушати в дорогу на ніч — цілком логічно. Переночував у поїзді, а вранці — вже на місці призначення. Одначе «Укрзалізниця» вважає таке використання рухомого складу неефективним, і впродовж 2008—2009 років має намір збільшити кількість денних поїздів на 30 відсотків. Як пояснює заступник генерального директора «Укрзалізниці» Анатолій Слободян, якщо поїзд рухається тільки вночі, то лише третину доби він перебуває у русі, а решту часу стоїть у пункті формування. «Якщо шлях проходження становить близько 9 годин, то простоює поїзд 12 годин, віднімаючи час на його прибирання і післярейсове обслуговування», — каже він. Тож поїзди, які прибули вранці, не повинні чекати вечора, щоб відправлятися в зворотний рейс. Таким чином за добу здійснюватиметься повний обiг вагонів поїзда, зазначає УНІАН.

Паспорт можна отримати і за один день

Паспорт можна отримати і за один день

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Тиждень тому українці в усіх регіонах країни зіткнулися з тим, що не змогли вчасно отримати закордонний паспорт нового зразка. Мовляв, затримка з їхньою доставкою відбувається з центру. Більше того, працівники ВВІРів повідомляли здивованим українцям, що не можуть видати і документи старого зразка, бо їх припинили випускати взагалі. А всі непорозуміння покладали на консорціум «Єдина державна автоматична паспортна система», який віднедавна виготовляє закордонні паспорти європейських стандартів.

Щасливе число 7 у день трьох сімок

Щасливе число 7 у день трьох сімок

З тих пір, як керівництво «Слов'янського базару» пересварилося між собою аж до того, що довелося перереєстровувати торгову марку, і з тих пір, як росіяни стали основними спонсорами фестивалю, українських конкурсантів у Вітебську не дуже то й «празнували». Та й наша участь там була радше для того, щоб дати замовлення якомусь концертному держпідприємству, тим більше, що телевізійне висвітлення фестивалю було або скупе, або ніяке.

Ото вже збоченці!

Ото вже збоченці!

Співробітники облуправління СБУ в Одеській області виявили й присікли діяльність злочинної групи ділків, що знімали й збували протягом року в Одесі порнографічні фільми за участю 12—17-річних підлітків. Про це «УМ» поінформували в прес-центрі облуправління Служби безпеки. За словами керівника прес-групи Володимира Романенка, «проти членів злочинної групи порушено кримінальну справу». Вже встановлено, що очолював угруповання 40-річний раніше судимий одесит, який від імені підставної особи взяв торік в оренду приватний будинок. У ньому згодом одеський «спілберг» і розгорнув порностудію.

Візьміть сироту

Візьміть сироту

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

У Києві на одного сироту наразі припадає близько 20 родин, що не можуть мати дітей. Але не кожна сім’я готова всиновити чужу дитину. А ті, які й не проти, часто вважають, що це дуже складна та забюрократизована процедура. Тепер iз такими потенційними батьками у Києві працюватиме Міський центр дитини, офіційне відкриття якого відбулося позавчора.

Двадцять років без Уласа

Двадцять років без Уласа

Двадцять років тому, 9 липня 1987 року, в канадському місті Торонто відійшла у вічність душа письменника Уласа Самчука. У рівненському Літературному музеї Уласа Самчука до дня смерті письменника відбулася панахида, своїми дитячими спогадами про земляка поділилися Зоя Мучинська-Цецик та Лариса Колесник, було презентовано щойно виданий коштом розпорядників спадщини Уласа Самчука з Канади подружжя Оксани та Ярослава Соколиків путівник, де подано повну інформацію про музей.

Долітались...

Долітались...

Одеська облпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом розкрадання держмайна в особливо великих обсягах. Як встановлено попереднім слідством, заявив на нараді в облдержадміністрації керівник Одещини Іван Плачков, керівництво ВАТ «Авіакомпанії «Одеські авіалінії» продало з аукціону 15 травня за сміховинну ціну — 30 855 гривень — Болградський військовий аеродром. Той самий, яким донедавна користувалася аеромобільна дивізія. Внаслідок допущених махінацій з боку керівництва ТОВ «Альянс-2007» і державної виконавчої служби Малиновського райуправління юстиції Одеси, численні об'єкти аеродрому уже стали власністю ТОВ «Альянс-2007», зареєстрованого в Миколаївській області. І лише втручання облпрокуратури — на продані об'єкти аеродрому накладено судовий арешт — зупинило завершення чергової багатомільйонної оборудки місцевих ділків та чиновництва.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики