«Люксова» зона

«Люксова» зона

Готельній спадкоємиці Періс Хілтон неймовірно пощастило. Хоча це, звісно, відносне твердження, адже одягнути тюремну робу дівчині все-таки доведеться. Нагадаємо, нещодавно Періс засудили до 45 діб ув'язнення за керування автомобілем у нетверезому стані, і це рішення суду неабияк шокувало розбещену мільйонерку. Після того як мешканки жіночої в'язниці CRDF почали заочно погрожувати їй розправою (мовляв, дістали ці «золоті дівчатка», покажемо їй, що таке справжня тюрма), у Періс ледве не стався нервовий зрив. Перелякана білявка так розпереживалася, що її психотерапевт навіть заборонив пацієнтці брати участь у черговому судовому засіданні, призначеному на 21 травня.

Нова любов найсексуальнішої

Нова любов найсексуальнішої

Здається, Ліндсей Лохан остаточно виросла з іміджу «поганої дитини» Голлівуду. Не в тому сенсі, що стала «хорошою», а в тому, що з дитини перетворилася на вельми сексуальну жінку. Більше того — «найсексуальнішу з нині живих». Такою 20-річну кінозірку назвав чоловічий журнал «Максім», який у чому-чому, а в жіночій сексуальності точно розбирається. «У світі більше немає такої зірки, кожний крок якої викликає захват публіки і стає предметом обговорення», — пояснив вибір журналу головний редактор Джиммі Джелінек.

«Шрек третій», найприбутковіший

«Шрек третій», найприбутковіший

Третя частина пригод Шрека перевершила всі очікування щодо розміру касових зборів за перший уїк-енд прокату і встановила абсолютний рекорд для анімаційних фільмів. Мультик від компанії «Дрім воркс» зібрав за вихідні 122 млн. доларів лише в Північній Америці.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

— Яка різниця між сексом вечірнім і ранковим?
— Після вечірнього — засинаєш, після ранкового — прокидаєшся.

Всі статті рубрики