Три тижні до «секретних» іспитів

Три тижні до «секретних» іспитів

Спробувати свої сили в тестах цього року вирішили 119,5 тисячі одинадцятикласників. Це кожен третій випускник, тоді як минулого року «тестуватися» міг лише кожен десятий. До 2009 року Міносвіти планує перевести всі вступні-випускні іспити в тестову форму. Тоді випускники шкіл зможуть, як і їхні американські колеги, надсилати копії сертифікатів до різних «вузiв» i мати можливiсть випробувати шанси в рiзних ВНЗ .

Профспілкова панацея

Профспілкова панацея

За чим справді після розвалу Радянського Союзу можуть шкодувати наші громадяни, то хіба за зникненням колись потужної організації, яка відстоювала права працюючих, давала путівки в санаторії й новорічні подарунки дітлахам. Мова про профспілки. В Україні професійні спілки існують і сьогодні. Однак за 17 років вони так і не спромоглися стати достойним захисником прав найманих робітників. Здебільшого профспілки вели міжусобні війни, зокрема, доводячи, хто має більші права на майно (санаторні комплекси, бази відпочинку, землі), яке залишилося Федерації профспілок України у спадок від УРСР.

Державній соціальній допомозі — нові стандарти

Державній соціальній допомозі — нові стандарти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Метою удосконалення системи державної соціальної допомоги в Україні є, в першу чергу, запровадження нових соціальних стандартів роботи місцевих управлінь праці та соціального захисту населення. Сьогодні ми стоїмо на порозі кардинальних змін у діючих механізмах соціального забезпечення населення. Про те, як реформується система соціальної допомоги, розповідає директор Департаменту державного соціального захисту населення Мінпраці Віталій МУЩИНIН.

Всі статті рубрики