Під тягарем «сімейного прокляття»

Під тягарем «сімейного прокляття»

Прокуратура Авдіївки порушила карну справу за фактом навмисного вбивста дитини відразу по гарячих слідах домашньої драми. Та досі правоохоронці не можуть визначитися із роллю матері. Справа в тому, що 22-річна жінка тривалий час перебуває в стані дуже гострого психічного розладу і не може пояснити свої дії. Отож можливість таки отримати від неї бодай якісь свідчення тепер залежить від результатів призначеної судово-психіатричної експертизи. А поки слідчим доводиться оперувати тільки показами рідних, близьких та знайомих молодої сім'ї.

Дитина гралася біля тіла мами...

Дитина гралася біля тіла мами...

Бувалі співробітники міліції були приголомшені, коли виявили в одному з будинків по вулиці Леваневського три трупи. Один, з рубаним пораненням голови, 52-річний господар оселі, другий — його 26-річна співмешканка. А на дереві, на присадибній ділянці, висів труп ще одного чоловіка. Особливо вразило, як біля вбитої мами безтурботно гралася дитина річного віку.

Немовля на смітнику

Немовля на смітнику

У січні 2007 року Кіровоград був шокований новиною — у центрі міста біля контейнерів для сміття знайшли щойно народжене немовля, хлопчика, запакованого в полiетиленовий пакет. Завдяки тому, що і міліція, і машина «швидкої допомоги» відразу приїхали на виклик, кілька годин на морозі не cпричинили серйозних наслідків для здоров'я дитини.

Педофіл із дитячого санаторію

Педофіл із дитячого санаторію

Почалося все це у суботу, 3 березня. До редакції однієї з чернігівських газет зайшла схвильована дівчина й розповіла про жахливий випадок. З'ясувалося, що у гінекологічному відділенні третьої міської лікарні вже тиждень лежить восьмирічна дівчинка Алла (ім'я змінено. — Авт.) із травмами статевих органів. Дитину в закривавленому одязі привезли із міського санаторію «Зелений гай». Їй зробили операцію. Є підозра, що дівчинку згвалтували, але всі мовчать.

Всі статті рубрики