Для королеви пляжу

Для королеви пляжу

Роздивлятися одяг, який буде модним наступної осені-зими, безперечно, цікаво. Але скажіть чесно, вам хочеться думати про те, у що вбиратися, коли з дерев облетить листя, а з неба піде мокрий сніг, коли на вулиці яскраво світить сонце? Отож-бо. Тому, подякувавши організаторам усіляких тижнів мод за ознайомлення з «репертуаром» модних магазинів на півріччя вперед, є сенс подумати про літо. У якому, звісно, не обійтися без купальника.

Від Брітні — до інтернету

Від Брітні — до інтернету

Кевіну Федерлайну — чоловікові Брітні Спірз (нагадаємо, офіційно пара ще вважається подружжям, оскільки тільки перебуває в процесі розлучення) , схоже, не дають спокою лаври засновників Google, Yahoo, «Яндекса» тощо. А може, і їхні прибутки, адже ці інтернет-пошуковики зробили своїх власників мільярдерами. А Кевін чим гірший? Не вікувати ж на дивідендах від слави екс-чоловіка зірки?

Арешт з нагоди ювілею

Арешт з нагоди ювілею

Французький промисловий альпініст Ален Робер, відомий як «людина-павук», позавчора здійснив спробу підкорити один із 88-поверхових хмарочосів-близнюків «Петронас твін тауерз» у столиці Малайзії Куала-Лумпурі. Це сходження хулігана-висотника було присвячене його ж акції десятирічної давності, коли Робер уже штурмував цю багатоповерхівку. У 1997-му Алена арештували на 60-му поверсі. Цього разу... трапилася така сама оказія, і на тому ж 60-му рівні: «павука» схопили, коли він зробив зупинку, аби розгорнути малайзійський прапор.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

— Ви любите Кафку?
— Аха, офобливо грефяну!

Всі статті рубрики