ТРІУМФатор

ТРІУМФатор

Офіційна церемонія нагородження відбулася в Москві у понеділок. Разом із Богданом Сильвестровичем премію присудили кінорежисеру Ельдару Рязанову, рок-музиканту Юрію Шевчуку та композиторці Софії Губайдулліній. Крім статуетки «Золотий ельф», лауреати «Тріумфу» отримали грошову винагороду в розмiрi 50 тисяч доларів.

Суд над sms-кою

Суд над sms-кою

Днями у Варшаві суд виніс безпрецедентний вирок — фірму було оштрафовано за вторгнення у приватне життя... небажаними есемесками. Практика безпардонного розсилання незліченних «мобільних повідомлень» дуже популярна в Польщі, і часом цинічні маркетологи явно перегинають патик, розкидаючи абонентам «тонни» спаму. І от уперше в історії Польщі знайшовся сміливець, що кинув виклик цинічній махині нав'язливої реклами. І переміг. Щоправда, це навряд чи зможе бути застосованим повсюдно, але...

Крадіжки під стукіт коліс. І не тільки

Крадіжки під стукіт коліс. І не тільки

Найвизначніший український ньюсмейкер нинішнього тижня міністр транспорту і зв'язку Микола Рудьковський у понеділок вирішив винести ще трохи сміття з хати і зробив гучну заяву. За його словами, підрозділи внутрішнього фінансового контролю Мінтрансу виявили фінансові порушення при використанні бюджетних коштів і державного майна на суму 338 млн. гривень.

Гіркий присмак Городища

Гіркий присмак Городища

Не пощастило археологічнiй пам'ятці XII—XIII ст., що у селі Городище Шепетівського району. На її місці за вказівкою керівника тамтешнього акціонерного товариства вирили кілька траншей для зберігання цукрових буряків. Довжина цих сховищ коливається від 140 до 250 метрів, ширина становить 1 метр. У результаті бездумних дій господарників знищено земельне покриття староруського поселення на площі 3,5 гектара. Сума завданих державі матеріальних збитків, за попередньою оцінкою фахівців, наближається до 10 мільйонів гривень.

Кулініч згадав те, чого «не було»,

Кулініч згадав те, чого «не було»,

Директору Національного музею «Київська фортеця» В'ячеславові Кулінічу, схоже, не минеться просто так його тверда позиція захисту пам'яток від «забудов-відведень» мера Черновецького. Головне управління культури і мистецтв Київської міськдержадміністрації несподівано «зацікавилося» фінансово-господарською діяльністю музею «Київська фортеця», і з 22 січня до 5 лютого проведе там перевірку, повідомляє «Українська правда».

У кімнаті з білою стелею, з правом на надію

У кімнаті з білою стелею, з правом на надію

Це сталося в Лондоні, де поет, перекладач, засновник видавництва «Ультра. Культура» тривалий час перебував у відрядженні. Під час обстеження пану Кормільцеву поставили діагноз: рак хребта четвертого ступеня, повідомляє «Кореспондент». Британські лікарі говорять, що хвороба у запущеній стадії, адже перекладач навіть не підозрював про хворобу, вважаючи болі в спині радикулітом.

Не тільки шоколад

Не тільки шоколад

Це сталося під час зйомок передачі каналу «ТЕТ» «Дивись» на одній зі столичних ковзанок. «УМ» подзвонила співачці, щоб з'ясувати деталі та побажати їй швидкого одужання. Незважаючи на те, що у Марії закритий перелом правого передпліччя і грати на гітарі вона не може, співачка саме була на репетиції.

Троє онуків о третій ночі

Троє онуків о третій ночі

Разом із малечею пішов iз життя і їхній дідусь. Останньої святкової, під Водохрещення, ночі 55-річний чоловік, судячи з міцного сну, перебував у «специфічнй формі», яка унеможливлювала порятунок дітей. Вогонь і дим підняли на ноги лише 80-річну прабабцю, котра спала у сусідній кімнаті.

Розпродаж на вулиці Кушнарьовській

Розпродаж на вулиці Кушнарьовській

Услід за станцією метро імені Євгена Кушнарьова в першій українській столиці може з'явитися ще й вулиця, яка носитиме ім'я трагічно загиблого народного депутата. З такою ініціативою виступили народний депутат від Партії регіонів Юлія Ковальова та її однопартієць, голова Харківської обласної ради Василь Салигін. Удостоїтися такої честі може центральна вулиця Харкова — Сумська. Навіть дивно, що регіонали все задовільняються «дрібнотою». Чому б відразу вже Харків не перейменувати?

Знімай «джинси»!

Знімай «джинси»!

Провокаційний рекламний ролик оператора мобільного зв'язку «Джинс» про швидкий секс у туалеті знайшов собі «гарну компанію». Місяць тому непристойний ролик «поперли» з українських телеекранів, а тепер Національна рада з питань телебачення й радіомовлення вимагає припинити трансляцію ще двох рекламних роликів, які шкодять суспільній моралі й викликають обурення українців. Це «10 тачок за 10 пачок» McCoffee й «Ні... собі! Усе — людям!» компанії «Євросєть».

Всі статті рубрики