«Підніжка» для обіцянки

«Підніжка» для обіцянки

Упродовж минулого року на спорудженні нового мостового переходу в Запоріжжі були задіяні значні трудові й матеріальні ресурси. Міська влада орієнтувалася на обіцяні урядом Віктора Януковича 230 мільйонів гривень. Попри те, що цю суму в повному обсязі було закладено в державному бюджеті 2006 року, з Києва до Запоріжжя «допливло» тільки 105 тисяч. Наразі відповідні служби мерії мізкують, у який спосіб втиснути виконаний — досить солідний, зауважу — обсяг робіт у прокрустове ложе фінансових реалій, непрогнозовано обмежених столицею. Підрядні і субпідрядні організації своїми інтересами, ясна річ, не поступаються, і вихід один: оплачувати зроблене, задіюючи ресурси 2007 року. Вони ж обмежені 250 мільйонами: міська влада клопоталася про вдвічі більшу суму.

Крим стане енергетичним донором?

Крим стане енергетичним донором?

«Можу з упевненістю сказати, що самодостатнім у частині забезпечення газом Крим стане у найближчі 2-3 роки, а далі він буде донором для економіки України», — заявив на прес-конференції після закінчення виїзної наради Мінпаливенерго у Сімферополі щодо стану та перспектив розвитку енергозабезпечення автономії та Севастополя його очільник.

Платити чи не платити?

Платити чи не платити?

Після гучної заяви міністра юстиції Олександра Лавриновича, що він уже заплатив за новими тарифами і пропонує повторити цей подвиг усім законослухняним громадянам, стало зрозуміло: влада взялась за своїх підданих всерйоз і готова застосовувати найрізноманітніші важелі, аби змусити їх платити більше. Події минулого тижня підтвердили, таки ми маємо рацію. Спочатку віце-прем'єр-міністр Володимир Рибак заявив, що в Україні може з'явитись міністерство житлово-комунального господарства — щоб регіони краще розуміли, як треба правильно витрачати кошти. А через день y Комітеті Верховної Ради з питань будівництва і житлово-комунального господарства відбулось перше засідання робочої групи, створеної за результатами міжкомітетівських слухань. Очолив робочу групу представник антикризової коаліції, депутат-«регіонал» Валерій Петросов.
Хвиля подорожчання комунальних послуг нині котиться Україною. І кожен регіон має свої особливості.

Всі статті рубрики