З коханим і в курені — Рай

З коханим і в курені — Рай

Одна з найпрекрасніших жінок світу, модель і актриса Айшварія Рай розбила серця мільйонів чоловіків: кілька днів тому індійська вродливиця заручилася зі своїм колегою, провідним актором «Боллівуду» Абхішеком Баччаном. Церемонія заручин пройшла в будинку Айшварії в Бомбеї й поклала край усім чуткам про стосунки Рай із Баччаном. Дуже вже багато про них пліткували — індійські репортери буквально назирці ходили за парочкою, намагаючись вивідати, чи виходять стосунки двох кінозірок за межі робочих.

«Козирні тузи» в гонитві за Півнем

«Козирні тузи» в гонитві за Півнем

Вітчизняні фанати кіно в стилі Квентіна Тарантіно, мабуть, чекають не дочекаються 15 лютого, коли в український прокат вийде кримінальний «екшн» «Козирні тузи». Режисер і сценарист Джо Карнахан уже презентував трейлер до цієї «чорної» комедії.

Жінки в «лимоннику»

Жінки в «лимоннику»

Щирість і природне, не награне співчуття до героїв своїх ток-шоу — ось ті складові, які зробили американську телезірку Опру Уїнфрі такою популярною й улюбленою. А ще — багатою. Адже, як свідчать результати рейтингу найбагатших жінок шоу-бізнесу, оприлюдненого журналом «Форбс», за цим показником Опра залишається недосяжною: її статки оцінюються вже у півтора мільярда доларів. До слова, «найдорожчою» телеведучою Уїнфрі стабільно залишається ще з 1987 року.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Генерал приїхав із перевіркою в частину, заходить до солдатської їдальні:
— Ну що, товариші бійці, їжі вистачає?
— Вистачає, товаришу генерал, навіть залишається!
Генерал (насуплено):
— Залишається, кажете? І що ж із нею робите?
— Доїдаємо, товаришу генерал! Навіть не вистачає!!!

Всі статті рубрики