Успіх — поняття відносне

Фристайл в Україні належить до так званих пріоритетних видів спорту. На членів збірної України з фристайлу небезпідставно розраховували в Турині, але на Олімпіаді-2006 вище п'ятого місця наші «лижні акробати» не піднялися. У нинішньому сезоні через теплу погоду відбувається менше змагань, але вже другий старт сезону став для українців «медальним».

«Гамбурзький рахунок» Фаркаша

Зимове міжсезоння більшість українських клубів проводять у краях, де клімат ще тепліший за наш. Так, віце-чемпіони, футболісти київського «Динамо», полетіли до Арабських Еміратів, де вже встигли зіграти перший контрольний матч. Підопічні Анатолія Дем'яненка у Дубаї розібралися з аутсайдером німецької бундесліги й невдахою Ліги чемпіонів «Гамбургом» — 4:1. «Біло-блакитні» грали два тайми різними складами, а всі м'ячі були забиті по перерві. Приємним сюрпризом став хет-трик 18-річного угорського нападаючого Балаша Фаркаша; ще один гол на рахунку Олега Гусєва. Наступним суперником «Динамо» буде «Штутгарт».

Зміна вивіски

У суботу «Сокіл» продовжив у Мінську свою принизливу серію, що нараховує вже 15 поразок поспіль. Востаннє кияни вигравали 22 листопада у «Бреста». Цього разу українська команда спромоглася на чотири закинуті шайби, але пропустили аж сім (ворота захищав Євген Напненко). Серед тих, хто змусив молодого голкіпера капітулювати, були й двоє українських легіонерів «Кераміна» — оборонець Віталій Люткевич i форвард Роман Сальников.