Свята — без фальсифікату i трамадолу

Свята — без фальсифікату i трамадолу

Нагадаємо, що 15 грудня МВС спільно з іншими міністерствами та відомствами розпочало комплексну операцію «Профілактика». Головна мета операції — захист національного споживчого ринку від фальсифікату та недоброякісних товарів і триватиме вона рівно місяць — до 15 січня 2007 року. Разом з УБОЗом, ДАІ, прикордонниками та митниками на кордонах беруть участь в операції i близько восьмисот бійців Внутрішніх військ.

На волю — з чистою совістю

На волю — з чистою совістю

Такий «подарунок» як помилування отримали далеко не всі бажаючі засуджені. Як повідомляє прес-служба глави держави, у 2006 році до Президента Віктора Ющенка надійшло понад 16 тисяч клопотань, у тому числі 171 звернення народних депутатів України, про помилування більше 9 тисяч засуджених.

Банки залишаться без охорони?

Банки залишаться без охорони?

На 55 відсотків має зрости вартість послуг озброєної охорони для банків України. Принаймні цього вимагає Державна служба охорони — запевняють в Асоціації українських банків. Як підтвердження, вони продемонстрували листи від регіональних управлінь ДСО, в яких зазначено таке: «У випадку відмови від підвищення вартості охоронних послуг на 2007 рік Управління ДСО буде змушене розглянути питання про зняття з 31.12.2006 року фізичної охорони з банківських закладів».

Суддю — до суду?

Суддю — до суду?

На перший погляд, банальна побутова справа, розглянута в одному з районних судів Сум, стала підставою для порушення прокуратурою Сумської області кримінальної справи проти ... самого судді. Починалося ж усе із звичайного ніби позову, з яким троє громадян звернулися, аби за ними визнали право власності на квартиру в Києві. Суд, згідно з їхнiми вимогами, мав зобов'язати жінку, яка там мешкала, звільнити житло і не перешкоджати їм, буцімто законним власникам, його використовувати. Пізніше трійця вирішила, аби право власності було визнане лише за одним із них. І суддя врешті повністю задовольнив позов. Порушивши при цьому, як встановила прокуратура, низку законодавчих положень.

«Проффесіонали» повертаються

«Проффесіонали» повертаються

Наприкінці року запорізька Феміда продовжує шокувати своїми рішеннями та «оперативністю» розгляду справ. «На підході» черговий епатажний вердикт: місцевий суд Комунарського району Запоріжжя розглядає справу про поновлення на посаді начальника Ленінського райвідділу міліції Ігоря Богданова. Йдеться про «того самого начміла», який ще з березня 2005 року й донедавна... перебував у розшуку!

Всі статті рубрики