«Щербата» зарплата

«Щербата» зарплата

Ось ми дочекалися і останнього в цьому році підвищення зарплати, запланованого ще минулим урядом. Відтепер з 1 грудня мінімальна зарплатня в Україні сягатиме 400 гривень. Підвищення хоч і не надто відчутне — лише 25 гривень (із 1 липня, нагадаємо, «мінімалка» у нас встановлена у розмірі 375 гривень), але, хоч яка не яка, доплата. Щоправда, підвищення зарплати збіглося в часі з повальним підвищенням тарифів на комунальні послуги по всій державі. Тому, цілком ймовірно, українці на «округлену» і «симпатичнішу» мінімальну зарплату особливо не розживуться.

У ліжку вітчима — замість матері

У ліжку вітчима — замість матері

Знущання над нещасною дівчинкою-підлітком, котра мешкала разом із молодшою сестрою і вітчимом в одному із сіл Тисменицького району, не було таємницею в родині. Про сексуальну наругу над онучкою знала її бабуся, що жила неподалік, однак на її скарги не звертала увагу, бо останнім часом переймалася лише єдиною «вартісною» проблемою — алкоголем.

Станьте білим і пухнастим!

Станьте білим і пухнастим!

Вінницькі чиновники мусять стати найприємнішими і найчемнішими в Україні держслужбовцями. Адже за грубість і хамство з 1 грудня вони ризикують бути звільненими — вінницький міський голова Володимир Гройсман затвердив «Кодекс поведінки службовців місцевого самоврядування Вінницької міської ради». За словами мера, такий крок допоможе підвищити рівень довіри городян до міської влади, а також посилити персональну відповідальність працівників мерії за належне виконання професійних обов'язків. Мер переконаний: після введення в дію цього документа порушень ділової та професійної етики серед держслужбовців буде менше, робота ради стане відкритішою й прозорішою. А в міськраді залишаться ті службовці, які можуть і хочуть працювати з людьми «по-людськи».

Українці — як мамонти

Українці — як мамонти

Проблема смертності в Україні набирає загрозливих обрисів. Про це постійно твердять вітчизняні демографи, статисти, лікарі. Днями вже вкотре нагадав про сумну статистику й Президент України Віктор Ющенко. За його словами, щомісяця Україна в середньому втрачає 71 тисячу громадян, натомість народжується 39—40 тисяч малюків. Водночас Віктор Ющенко зауважує: із 1 січня цього року вдалося дещо покращити демографічну ситуацію в Україні, зокрема середній рівень народжуваності зріс на 6 відсотків, а також дещо зменшилась смертність населення. Президент наголосив, що основними причинами смертності населення є переважно хвороби серця і судинної системи. При цьому він відзначив слабку діагностику, низький рівень профілактики і лікування цих захворювань.

Всі статті рубрики