«Мавпи» форсували Азов

Схоже, що цього року в чоловічій баскетбольній суперлізі зав'язується справжня інтрига. Принаймні вже на початку чемпіонату сталося кілька сесацій. Спочатку «Хімік» несподівано програв у Миколаєві, у тому ж турі й «Черкаські мавпи» дозволили «Дніпру» взяти реванш за весняну поразку в серії «плей-оф». Після цього з нулями у графі поразки «залишалися» тільки безсумнівні фаворити, минулорічні золотий і срібний призери — «Азовмаш» та БК «Київ». І ось позавчора ввечері сталася «переоцінка цінностей». «Мавпи» під керівництвом Андрія Подковирова спромоглися виграти у маріупольського гранда на його майданчику з різницею у 19 (!) очок.

Елемент Краснянської

Жіноча спортивна гімнастика України востаннє здобувала золоту медаль світового чемпіонату 11 років тому, але навіть абсолютна тріумфаторка 1995-го Лілія Подкопаєва серед нагород за окремі вправи не мала першого місця на колоді, обмежившись у цій дисципліні «сріблом». Ще у 2002-му Ірина Яроцька на цьому підступному снаряді спромоглася на світовій першості стати «бронзовою». Тому «золота» колода 19-річної черкащанки Ірини Краснянської, гімнастки, яка на змаганнях тепер представляє Харківщину, — в будь-якому разі видатна подія в історії українського незалежного спорту.

Руслан принизив Антона

У вчорашніх матчах чемпіонату НХЛ чудово проявили себе українські легіонери. «Тампа-Бей лайтнінг» на своєму майданчику розгромила чинного володаря Кубка Стенлі, «Кароліну» — 5:1. Першу шайбу в цій грі на 8-й хвилині закинув наш форвард Руслан Федотенко, і він же в третьому періоді своїм результативним пасом допоміг Венсану Лекавальє довести рахунок до 5:0. Загалом Федот провів на льоду 19 хвилин, кидав по воротах Кема Уорда аж сім разів і заробив один малий штраф.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44