Година пік для капіталу

Година пік для капіталу

Учора в глави Української держави був день зустрічей на економiчнi тeми. Зранку його відвідали президент ВАТ «Лукойл» Вагіт Алeкпєров та голова правління Uhbe GmbH (Німеччина) Вольфганг Єссиг, а напередодні Віктор Ющенко мав розмову з Надзвичайним і Повноважним Послом Росії в Україні Віктором Черномирдіним.

Свердловини в ціні

Свердловини в ціні

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

На тлі загострення газових суперечок Україна почала активніше видобувати власне «блакитне паливо». Зокрема, звернули увагу на одне з родовищ у Полтавській області — так звану Семеренківську газову ділянку.

Український дім не буде схожим на писанку

Український дім не буде схожим на писанку

Нагадаємо, ще в липні Президент України Віктор Ющенко дав доручення Державному управлінню справами принципово змінити «зовнішніть» Українського дому, який отримав спадщину колишнього Музею Леніна — білий мармур та барельєфи зі сценами боротьби пролетаріату за краще майбутнє. А у вересні стартував сам конкурс зі збору найкращих ідей.

Березень — «найдемократичніший» місяць

Березень — «найдемократичніший» місяць

Постанова про проведення президентських виборів у Білорусі 19 березня одноголосно була прийнята на позаплановому засіданні чергової сесії Палати представників Національних зборів. Хоча раніше планувалося, що обирати президента білоруси будуть влітку або восени наступного року, як передбачала Конституція. Опозиція припускала, що влада їх хоче провести раніше, аби опозиціонери не встигли органiзувати повноцінну агітаційну кампанію. Також передбачалося, що дата голосування збiжиться з виборами в Україні, щоб тим самим відвернути увагу українських прихильників білоруських опозиціонерів та світової спільноти від ситуації в Білорусі.

Російська допомога

Російська допомога

Якщо, не дай Боже, хтось із українців таки «підхопить» пташиний грип від хворої чубатурки, медики зможуть визначити, що в організмі пацієнта «хазяйнує» саме зловредний H5N1, а не якийсь інший штам вірусу. Російські дослідники, які розробили спеціальні тести для знаходження пташиної зарази в людей, подарували кілька таких тест-систем нашим медикам для роботи у Криму. Днями туди приїздили спеціалісти із Санкт-Петербурга, які вчили наших фахівців правильно користуватися цими тест-ситемами. Як розповіла «УМ» заступник головного санітарного лікаря України Людмила Мухарська, системи поки не зареєстровані в Україні, але цей процес триває. Сьогодні такі препарати вже є в Києві, МОЗ домовляється про закупку партії для Криму, бо «там більше треба». Швидше за все, місцевим центром для проведення таких досліджень стане Кримська протичумна станція.

Вручення паспорта: запам'ятати все

Вручення паспорта: запам'ятати все

Мало хто пам'ятає день, коли офіційно став громадянином нашої держави. Передусім тому, що досі влада не приділяла достатньо уваги святковості цього дня (пригадую, мені паспорт нашвидкуруч «тицьнули» в міліції, можливо тому й не відчуваю його справжньої ваги).

Поясом по криміналу

Поясом по криміналу

Антикримінальним дивом називають «ноу-хау» простого вченого із Запоріжжя Григорія Чаусовського. Адже він винайшов i створив такий собі пояс безпеки, одягнувши який можна спокійно гуляти нічними вулицями міста, не боячись грабіжників i хуліганів.

Нищить людей не пиво, нищить людей тютюн

Нищить людей не пиво, нищить людей тютюн

Парламент Іспанії позавчора одноголосно проголосував за запровадження з 1 січня драконівських антитютюнових заходів. Починаючи з першого дня нового року забороняється палити в усіх громадських примiщеннях. Встановлені законом заборони стосуються як будинків, так і міського транспорту. В ресторанах та барах площею більше 100 квадратних метрів повинні бути створені впродовж найближчих восьми місяців спеціальні, відокремлені від решти зали, місця для паління з витяжкою.

«Шукаю хазяїна. Тузик»

«Шукаю хазяїна. Тузик»

У суботу та неділю, 17 -18 грудня, Гостомельський притулок для тварин проводить традиційну акцію «Знайди собі друга». Тобто всі бажаючі зможуть обрати собі цуценя чи кошеня або вже дорослу тварину, які нині мешкають у притулку.

Післязавтра нас стане 6,5 мільярда,

Післязавтра нас стане 6,5 мільярда,

У понеділок чисельність населення нашої планети сягне позначки 6,5 млрд. осіб, повідомляє «ForUm» з посиланням на Національний інститут демографічних досліджень, який базується на даних ООН. Звичайно, ця дата умовна і розрахована виходячи з постійних середньостатистичних даних ООН стосовно приросту населення планети. На які, втім, можна покладатися, оскільки вчені-демографи ще 50 років тому прогнозували, що в 2005 році кількість населення планети становитиме саме 6,5 млрд. осіб. Тоді також передбачалося, що станом на 2050 рік на планеті Земля будуть мешкати 15 млрд. осіб. Але Національний демографічний інститут Франції тепер прогнозує, що кількість населення планети в середині цього століття становитиме лише 8-9 млрд. осіб.

НОВИНИ-ПЛЮС

НОВИНИ-ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

А під вашою подушкою — медовий пряник чи різочка?

А під вашою подушкою — медовий пряник чи різочка?

Святковий місяць, який починається 19 грудня на Миколая і закінчується Водохрещем (19 січня), люблять не тільки діти за подарунки і канікули. Його любимо всі ми, бо цей час чимось нагадує таку собі зимову відпустку, коли з легкістю витрачаються гроші, з приємністю вибираються подарунки для найближчих людей, а святковий настрій відволікає від проблем. Словом, і через століття майже нічого не змінилося — тоді теж із нетерпінням чекали Миколая, який відкривав місячник чи не найбезтурботнішого періоду в році, коли напрацьовані селяни нарешті могли відпочити.

Всі статті рубрики