За третім українцем — третій бразилець

За третім українцем — третій бразилець

Володарем «Золотого м'яча»-2005 названий бразилець Роналдіньйо, форвард мадридського «Реалу». Власне, такий вибір учасників анкетування журналу «Франс футбол» не був секретом ще з початку цього місяця — постаралася всюдисуща італійська преса. Відтак у понеділок на щорічній (ювілейній — п'ятдесятій) церемонії у Парижі Роналдіньйо отримав приз кращому футболістові Європи.

Смерть Кращого

Смерть Кращого

Від сьогоднішнього вечора один із маєтків на сході Белфаста, що в Північній Ірландії, стане місцем паломництва тисяч футбольних фанатів з усієї Британії та з-за кордону. Сюди привезуть тіло Джорджа Беста — легендарного футболіста XX століття, що помер минулої п'ятниці у віці 59 років.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Хто «врятує» «Олімпійський»?

Хто «врятує» «Олімпійський»?

Нова Україна проголосила масовий спорт і фізкультуру одним із пріоритетів своєї політики, але наразі це лише на словах. Ми не просто відстаємо від провідних спортивних держав, а, як казав один сатирик, ми вже відстали. І зараз лише розмірковуємо, чи треба (і як саме) розвивати спортивну інфраструктуру. Шанси наздогнати в цьому питанні нормальні європейські країни невеликі. І знову маємо жалюгідний відсоток у бюджеті, на який не те що побудувати, а навіть відремонтувати потрібну кількість існуючих об'єктів неможливо.

Всі статті рубрики