Вік свободи виглядати

Вік свободи виглядати

У Донецькому апеляційному суді винесено вирок членам бандитської зграї, на рахунку якої довга низка резонансних злочинів минулих років. Про інтенсивність «робочих» буднів угруповання свідчить і наступний факт — карна справа «розпухла» до 31 тому. А сам обвинувальний вирок зачитували протягом п'яти годин.

Дружок шукає друзiв

Дружок шукає друзiв

Якщо ви любите тварин i хотiли б виховувати кумедне цуценя, але досi його не вибрали, приходьте завтра об одинадцятiй годинi до арки Дружби народiв. Протягом дня там проходитиме акцiя «Знайди собi друга», пiд час якої тварини, якi нинi живуть у притулку, шукатимуть собi господарiв.

Хижий оскал палаючої стерні

Хижий оскал палаючої стерні

Попри всі застереження, цієї осені на Дніпропетровщині знову палає стерня. Неабияк цьому сприяє і напрочуд суха погода. Отож навіть необачно кинутий недопалок може викликати справжнє полум'я. Саме цигарку вважають найвірогіднішою причиною загорання стерні поруч з автострадою Запоріжжя — Дніпропетровськ — Бориспіль. Навіть одне з дерев впало, вражене нестерпним вогнем. Але те, що це може спричинити ще й небачену аварію, навряд чи хтось міг передбачити.

Сонячний жовтень

Сонячний жовтень

Цьогорiчний вересень досить поблажливо поставився до нас — сонячнi теплi днi без дощу й сильного вiтру. Перший тиждень жовтня теж не вразив українцiв рiзким зниженням температури, та й протягом найближчої семиденки, як розповiв «УМ» заступник начальника Гiдрометцентру України Анатолiй Прокопенко, особливих змiн у погодi не передбачається: буде сухо, сонячно i вiдносно тепло.

Лис корові не товариш

Лис корові не товариш

Таку біду протягом кількох останніх днів зафіксовано у двох населених пунктах на лівому березі Черкаської області — в селі Богодухівці та в самому районному центрі Чорнобай. Першими проблеми зі здоров'ям у великої рогатої худоби помітили селяни у СТОВ «Богодухівське». Там загинула телиця, і клінічні дослідження виявили, що у тварини сказ.

В обіймах землі

В обіймах землі

Випадок, який стався на одній із новобудов у Корабельному районі Миколаєва, вражає своїм безглуздям. І водночас свідчить про те, якими трагічними можуть бути наслідки, коли за чужу роботу беруться дилетанти.

Як стати мамою в 59 років

Як стати мамою в 59 років

Справжнім Божественним чудом можна назвати долю 59-річної Світлани Глазиріної з селища Лазаревський (це неподалік Сочі), яка днями народила першу дитину. Пані Світлана досить пізно зважилася на дитину — у 44 роки.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Дроти у воду

Дроти у воду

Шістдесят дітей постраждали від ураження електрострумом у плавальному басейні Запоріжжя. Двоє зараз у лікарнях перебувають у критичному стані. Таку шокуючу інформацію розповсюдила прес-служба обласної держадміністрації. Про трагедію, що сталася в спортивному басейні ВАТ «Мотор Січ» ще 4 жовтня, голова облдержадміністрації Юрій Артеменко дізнався із неофіційних джерел тільки через два дні, перебуваючи з робочою поїздкою в Токмацькому районі. Телефоном він зв'язався з керівниками відповідних органів і дав доручення виявити винних у трагедії, що трапилась у спортивному басейні, та за необхідності надати допомогу постраждалим дітям.

«Атомний» Нобель

«Атомний» Нобель

Норвезький Нобелівський комітет оголосив учора в Осло, що цьогорічною Нобелівською премією миру нагороджені спільно Міжнародна агенція з атомної енергетики (МАГАТЕ) та її генеральний директор Мохамед Ель-Барадеї «за їхні зусилля із запобігання використання атомної енергії у військових цілях та гарантування використання атомної енергії у мирних цілях найбільш безпечним чином». В офіційному прес-релізі комітету говориться: «В часи, коли загроза гонки ядерних озброєнь знову зростає, Норвезький Нобелівський комітет вважає за потрібне наголосити, що цій загрозі потрібно протистояти шляхом якнайширшого міжнародного співробітництва.

Всі статті рубрики