Місити тісто за ракетними технологіями

Місити тісто за ракетними технологіями

Щорічну економію у 100 тисяч гривень дає Смілянському машинобудівному заводу впровадження у виробництво унікальних оборонних технологій, які використовують у ракетобудівній галузі. «Задіяні по конверсії горизонтально-давильні верстати, з підприємств оборонки Росії дозволяють нам виробляти діжі від 40 до 330 літрів за тією ж технологією, за якою виготовляються й ковпаки для головок ракет. Усе це робиться шляхом ротаційної витяжки із суцільного листа металу, а не з'єднуванням кількох листів, як це було раніше», — розповідає «Україні молодій» голова правління, генеральний директор ВАТ «Сміламаш» Анатолій Шпак, який працює на цьому підприємстві 43 роки, з них 22 роки — на посаді керівника.

Хімічний секонд-хенд

Хімічний секонд-хенд

Нелегальне завезення в Україну чотирьох тисяч тонн хімічних відходів першого ступеня небезпечності набуло вже міжнародного розголосу. Їх звозили до Угорщини з усієї Європи, там упаковували і під виглядом сировини для автомобільної промисловості доставляли на Закарпаття. Генпрокурор Святослав Піскун заявив, що до цієї екологічної афери причетне велике коло осіб, у тому числі й колишнє керівництво області.

Британці роздивляються Україну

Британці роздивляються Україну

Минулого тижня в Україні перебувала делегація журналістів із провідних британських видань. Щоб ознайомитися з економічною та політичною ситуацією в Україні, своїх представників до нас відкомандирували такі впливові англійські видання, як «Mail on Sunday», «The Independent», «The Times», «The Observer», «The Daily Telеgraph», «The Bussiness» тощо. Поїздку та знайомство з Україною організували міжнародний холдинг «Midland Resources» і ВАТ «Запоріжсталь».

«Жива вода»?

«Жива вода»?

Навіть ветерани підвищення цін, у яких за останні роки поступово перетворилися всі пересічні донеччани, здригнулися після сесії міськради, яка проголосувала за зміну комунальних тарифів. Більшістю голосів донецькі депутати прийняли рішення про суттєве підвищення розцінок на комунальні послуги з 1 серпня. Приміром, ціна за гарячу воду збільшилась майже наполовину (46 відсотків) і становить 17 гривень 24 копійки з людини щомісяця.

Кучму руками не чіпати!

Кучму руками не чіпати!

У найбільшому книжковому магазині Житомира «Знання» нещодавно знову з'явився портрет екс-Президента України Леоніда Кучми, правда, тепер його значно уцінили. Раніше зображення «гаранта» коштувало не багато не мало 25 гривень, тепер — усього 10 гривень. Сам портрет, не побоюсь цього слова, є досить унікальним, адже він лишився один, та й вигляд у нього такий, ніби його переховували не один десяток років. За словами продавців, неохайний вигляд екс-Президента легко пояснюється.

Всі статті рубрики