Відверта мода й чоловіча врода

Відверта мода й чоловіча врода

Що більше оголеного тіла — то краще. Тобто одяг має бути такий, щоб унизу — покоротше, зверху — побільше вирізів (якщо піджак, то тільки на голе тіло!), посередині — приталене і, звісно, талія щоб обов'язково занижена! Думаєте, це рекомендації для жінок з розділу «як треба одягатися, щоб у всіх чоловіків довкола повідпадали щелепи»? Нічого подібного. Так модельєри радять одягатися наступного літа... чоловікам.

Авріл залишиться Лавін

Авріл залишиться Лавін

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

У світі шоу-бізнесу триває пошесть на заручини. Зірки як подуріли — масово планують на осінь одружитися: Джастін Тімберлейк і Камерон Діаз, Том Круз і Каті Холмс, Періс Хілтон і Паріс Лаціс, словом, усіх і не перелічити. Вирішила не відставати від колег по зірковому цеху і канадська рок-співачка Авріл Лавін. Незважаючи на те, що дівчина ще трохи замолода для такого серйозного кроку (Авріл тільки 20 років), перед умовляннями свого хлопця вона таки не встояла й дала згоду вийти за нього заміж.

Ловля грабіжника на пироги

Ловля грабіжника на пироги

Кожен грабіжник, який має бодай одну клепку в голові, повинен пам'ятати: «на діло» не можна йти на голодний шлунок. Уже ж не раз бувало, що саме через непомірний апетит (у прямому сенсі слова) квартирних злодіїв брали «тепленькими»: один нажерся на кухні смачних домашніх харчів та й заснув просто на місці злочину, інший, обчистивши квартиру, поки господарі спали, поліз у холодильник — чимось поживитися, перекинув каструлю із супом і побудив хазяїв. І таких випадків нараховується чимало. Але 22-річного грабіжника з румунського міста Фарагас сумний досвід попередників, очевидно, так нічому й не навчив.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Життя дається нам тільки раз, і прожити його треба так, щоб не нудно було сусідам.

Всі статті рубрики