Кровна залежність

Кровна залежність

У жінки, яку покусали собаки в Миколаєві, медики діагностували гостру крововтрату і хронічний сепсис, який є прямою загрозою для життя. Їй терміново потрібно кілька сеансів переливання крові. Лікарі просять усіх небайдужих городян надати допомогу і здати кров. Нагадаємо, потерпілій через отримані травми ампутували праву руку.

Конвеєр репресій

Конвеєр репресій

Учора в Сімферополі й Алупці окупованого Криму відбулися чергові обшуки у будинках кримських татар. За словами адвоката Еміля Курбедінова, у більшості випадків, затриманих людей у масовому порядку відвозять до так званого «Центру «Е» у місто Сімферополь (центр боротьби з екстремізмом при МВС Росії).

«Херсон» наснився

«Херсон» наснився

У ватажка терористичної «ДНР» Олександра Захарченка вочевидь сталося сезонне психічне загострення. Інакше, як пояснити його чергове словоблуддя: мовляв, бойовики «можуть претендувати на Херсонську область й інші населені пункти».

Бійтесь Буцефала

Бійтесь Буцефала

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» (ЖБТЗ) почне серійне виробництво нової бронетехніки — БТР-4 «Буцефал» (таку кличку мав улюблений кінь полководця Олександра Македонського; найсміливіша тварина, яка нічого не боїться).

Безкомпромісна Надія

Безкомпромісна Надія

Через майже два роки Надія Савченко нарешті повернулася на Батьківщину. Десятки журналістів та людей, які не були байдужими до долі льотчиці, зустрічали її у столичному аеропорту. Вже з перших хвилин перебування на рідній землі Надія була такою ж справжньою і прямолінійною, якою всі пам’ятають її із залу судових засідань.

Дзвенить-дзвенить дзвінок

Дзвенить-дзвенить дзвінок

Сьогодні по всій країні — свято останнього дзвоника. Хвилювання, радість і тривожність переживають усі: випускники й першокласники, батьки і вчителі. На очах тисяч з’явилися сьогодні сльози, коли заспівали «Вчителько моя...» чи «І в дорогу далеку ти мене на зорі проводжала, І рушник вишиваний на щастя дала...»

«Як тебе не любити, Києве мій!»

«Як тебе не любити, Києве мій!»

Щорічно в останній тиждень травня жителі столиці святкують День міста. Свято чекатиме буквально на кожному кроці y центрі міста, адже цього року програма заходів нараховує 35 різних художніх, культурно-освітніх і спортивних подій.

Всі статті рубрики