І приховане стане явним

І приховане стане явним

17 липня виповниться рік, відколи на території Донбасу був збитий авіалайнер «Боїнг-777». Ніхто з 298 пасажирів та членів екіпажу злощасного рейсу, що прямував з Амстердама до Куала-Лумпур, не вижив. Експертні комісії та делеговані слідчі впродовж 12 місяців намагаються розібратися в цій заплутаній трагедії.

Відчутно КОПнули

Відчутно КОПнули

Не встиг новий патруль як слід освоїтися на професійній ниві, як одразу довелося не лише словами вгамовувати порушників порядку, а й кобуру розстібати. Виявляється, патрульні завадили сімейним розборкам, з’явившись неочікувано під час найгарячішої стадії скандалу.

Молися за воїна

Молися за воїна

Тернопільщиною шириться духовна ініціатива «Ми молимось за тебе повсякчас», започаткована Українською греко-католицькою церквою. Священики закликали віруючих додати до їхніх щоденних молитв іще одну — за когось із бійців, які захищають сьогодні Україну, навіть якщо це незнайома людина.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Вони з півострова пішли, щоб повернутися

Вони з півострова пішли, щоб повернутися

Офіційним представником Меджлісу в Херсоні став координатор Комітету із захисту прав кримськотатарського народу Абмеджіт Сулейманов.
Таке рішення було прийнято у Генічеську, на виїзному засіданні Меджлісу кримських татар за участю Мустафи Джемілєва.

Нерадісна стабільність

Нерадісна стабільність

У зоні АТО незаконні збройні формування продовжують порушувати умови припинення вогню. З 18-ї по 24-ту годину, 8 липня, по всій лінії розмежування бойовики понад 20 разів обстріляли позиції сил АТО.

Плюс 360 і нуль уваги

Плюс 360 і нуль уваги

Кілька днів тому просто під вікнами нашої редакції виріс яскравий намет — такий зазвичай ставлять напередодні виборів і роздають його різнобарвну глянцеву макулатуру. Але оскільки закон про вибори наразі не ухвалено, то й агітувати — якщо сліпо довіряти букві закону — нема за кого. Кандидати ж не зареєстровані.

Всі статті рубрики