Жити самому — запросто

Жити самому — запросто

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Незабаром у столиці відкриється перший гуртожиток для інвалідів з інтелектуальною недостатністю. Ідея його створення виникла чотири роки тому: з такою ініціативою виступило благодійне товариство «Джерела», подавши на розгляд Київради концепцію про створення в межах Києва комплексної системи соціальної реабілітації так званих людей з особливими потребами. Адже, як відомо, їх на сьогодні в Україні — 83 тисячі. Більшість із них мешкають в інтернатах, решта — з батьками в ізоляції від суспільства. Щоб полегшити життя хворим дітям та їхнім батькам, благодійне товариство допомоги інвалідам та особам з особливими потребами «Джерела» вирішило побудувати заклад, де люди з розумовими вадами змогли б не почуватися відірваними від суспільства, жити більш-менш автономно. За кордоном широко й успішно практикують такі заклади.

«Підземка» стала мобільною

«Підземка» стала мобільною

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Відтепер чоловіки, які вимикали телефони, щоб не відповідати на дзвінки, не зможуть виправдовуватися перед дружинами, мовляв, були в підземці, де немає зв'язку. Принаймні в цьому переконаний начальник комунального підприємства «Київський метрополітен» Микола Шавловський. Адже з серпня покриття стільниковою мережею UMC поширюється на всі станції та тунелі київського метро. А це 42 станції і три лінії підземки завдовжки близько 60 кілометрів. «Мобілізація» метро тривала майже п'ять років — спочатку сигнали прийняли станції «Хрещатик» та «Майдан Незалежності», згодом — «Театральна», «Золоті Ворота», «Льва Толстого» та «Палац Спорту». У майбутньому всі нові станції також будуть заздалегідь включені до зони покриття цього оператора.

Рахуйте ваші грошики

Рахуйте ваші грошики

Рішення про нові тарифи на водопостачання та водовідведення, які запровадив виконком Львівської міськради від 19 березня, обласний Господарський суд визнав недійсним. Таку ухвалу було прийнято за позовом ТзОВ «Формула», яке акцентувало увагу на тому, що мерія не узгодила нові тарифи з Антимонопольним комітетом. Таке погодження слід було робити з огляду на те, що міське комунальне підприємство «Львівводоканал», згідно з законом, належить до природних монополій. Нагадаємо, що з 19 березня було піднято тарифи на воду у Львові до 1,57 гривні за метр кубічний для населення і 5,58 гривні для юридичних осіб.

Забудь і не шукай

Забудь і не шукай

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

На території столичного Лісового масиву, неподалік від ринку «Юність», є лісосмуга, що розділяє вулиці Миропільську та Братиславську. Аби скоротити шлях, місцеві мешканці протоптали стежку через ліс. Добираючись додому з трамвайної зупинки, городяни зазвичай користуються саме цією дорогою. Вона проходить поміж Лікарнею швидкої медичної допомоги та медичним училищем. Час від часу на цій дорозі полюбляють з'являтися грабіжники. Адже місце темне, безлюдне, словом, дуже зручне для скоєння пограбувань. Не дивно, що тут як не хутряну шапку зірвуть, то сумку або золоті прикраси заберуть.

Бангладеш: забагато води

Бангладеш: забагато води

Повені, які тривають в Індії та Бангладеш останні три тижні, забрали життя приблизно 1500 осіб. Однак гуманітарні організації вважають, що ця кількість жертв є значно заниженою, оскільки багато місцевостей надалі залишаються відрізані повенями від світу і з них ще не надходила інформація про кількість жертв та розміри збитків. За попередніми підрахунками, в Бангладеш повені спричинили матеріальні втрати на сім мільярдів доларів, повідомили вчора представники Світової харчової програми ООН. Стихія знищила три мільйони житлових будинків, повністю знищено всі сільськогосподарські угіддя, ставки для розведення риби.

Всі статті рубрики