У погонах — як на дрiжджах

19.09.2013

Прочитавши «Український південь» (№25 (1006) 2013 року), цитую з газети: «Захарченко вважає недоцільною свою відставку. Крім цього, він вважає неефективною переатестацію працівників міліції. На його думку, треба покращити матеріальний стан міліціонерів і запровадити сучасні технології контролю громадського порядку, щоб уникнути подібних випадків».

Мені достеменно не відомо, чи це дійсно вимоги міністра В. Захарченка, а коли це так, то кому потрібен такий міністр?

На думку В. Захарченка, щоб офіцери міліції не ґвалтували громадян і при цьому не завдавали тяжких тілесних ушкоджень, потрібно підвищити матеріальний стан, тобто підвищити заробітну плату.

Пане міністре, будь ласка, повідомте, який саме посадовий оклад у цих двох «героїв» та тих, які всіма силами намагалися виправдати Дрижака. Пане міністре, по їхніх нахабних пиках, які ледь вміщаються в об’єктиви, не видно, що в них маленька зарплата.

У газетах писали, що врадіївський міліціонер–ґвалтівник погрожував здати своїх колег і керівництво, якщо не «відмажуть» — мовляв, усіх за собою потягну. Я переконаний, йому є що розповісти про тих, хто його покривав тільки тому, що вони такі самі, хіба рангом вищі.

Ось у чому річ — у вседозволеності. І не треба говорити про поганий матеріальний стан, пане міністре. Ви лише захищаєте свою посаду.

А як ви, пане міністре, дивитеся на таке: 26 серпня 2010 року до Центрального РВ міліції Миколаєва надійшла скарга про крадіжку 34 600 гривень громадянкою Л. С. Лаврик, проте ситуацію не визначили карним злочином, а 4 серпня 2010 року було відмовлено у порушенні карної справи на підставі п. 2 ст. 6 КПС України (КПК України за 2005 рік). Пане міністре, як це може бути, що скарга ще не надійшла до РВ міліції, а в порушенні карної справи вже відмовили за підписом начальника відділу полковника О. Г. Меші? Невже в полковника теж малий оклад? Ще одне запитання: «Чому постанова про відмову в порушенні карної справи друкована мовою окупантів?» Щоб не бути голослівним і не зводити наклепів, можу продемонструвати копії за підписом полковника Меші О. Г. і постанову за підписом майора Федана В. І. та лейтенанта Стужука М. А.

Пане міністре, ви знаєте, що працівники міліції користуються агентурною службою колишніх карних злочинців, яких вербують за певні послаблення в їхньому кримінальному житті. Виходячи з цього, прошу убезпечити мене від міліцейської структури, оскільки їхня агентурна служба може виконати будь–яку вказівку стосовно вказаної особи, якій треба закрити рота.

Я виклав лише десятитисячну частину дій ваших підлеглих, пане міністре. У нас є прислів’я: який батько — такий син, яка хата — такий тин. Тож який міністр — такі й підлеглі.

Пане міністре, не чекайте єгипетських подій, ідіть у відставку та пишіть мемуари, чому так працюють органи МВС.

В. МИРОНЕНКО
Миколаїв

 • Аби жолуді, а до дуба — байдуже...

  Чисельність населення у будь-якій країні є фактором, що безпосередньо впливає на подальший розвиток суспільства — уповільнює чи прискорює його, а також вважається базисом економічного, соціального, політичного, культурного, духовного та інтелектуального розвитку держави. >>

 • Яйце, прапор і безсмертна душа

  На перший погляд, це несумісні речі, проте вони є різними формами матерії та енергії, перетворені фізикою і біофізикою. Багато тисячоліть людина пізнавала Світ — від плескатої Землі до нейтрона й пульсара; пристосовувалася до природи, накопичувала досвід використання природних явищ на свою користь. Незрозумілі явища приписували «галузевим» богам; творилися міфи, з яких формувалася релігія. >>

 • Історія повторюється і вчить

  Події, які відбуваються у сучасному світі, вимагають від нас, українців, бути особливо пильними. Озвіріла влада Москви йде на все, щоб порушити встановлений мир і порядок у світі, одурманити населення Росії, виправдати свою агресивну політику щодо своїх сусідів. Особливу роль у цій справі відіграє Московська церква як підрозділ ФСБ. >>

 • Прийми, загарбнику, нашi дари...

  Проблеми, притаманні нашому життю, не зникли після виборів до Верховної Ради, а лише загострилися та ще й довели, що виборець не мудріший за дурного карася. Подивімося на партії, які прийшли в парламент. >>

 • Фальшива назва держави

  Після Полтавської битви 1709 року, зламавши незалежницький спротив волелюбних українців на чолі з Мазепою, московський цар Петро І в 1721 р. проголосив Московію називати Росією, а себе — імператором Російської імперії, хоча Залісся (тобто Московія) ніякого відношення до Київської Руси-України не мало, її історичне минуле — в Золотій Орді. >>