Говерла знову «Наша»

Говерла знову «Наша»

Нев’янучу традицію присвячувати сходження на Говерлу річниці проголошення Декларації про держаний суверенітет України минулої суботи вкотре підтримали партійці «Нашої України» та їхні симпатики. Першого разу прапори із зображенням підкови замайоріли на найвищій горі Українських Карпат у липні 2001–го, коли Віктор Ющенко з висоти 2061 метр оголосив про створення нової потужної політсили, здатної протистояти кучмізму та очолити демократичний загальноукраїнський рух. Відтоді, незалежно від примх високогірної погоди та політичних аномалій у державі, «нашоукраїнці» неодмінно піднімаються на вершину майже священної для них, як для японців Фудзіяма, гори.

Православна дата з політичним пiдтекстом

Православна дата з політичним пiдтекстом

На святкування 1025–річчя хрещення Руси — України до Києва приїдуть Володимир Путін та Олександр Лукашенко. Лише днями прес–секретар Володимира Володимировича Дмитро Пєсков підтвердив цю інформацію, оскільки протягом місяця ці дані поширювали неофіційно. Також відомо, що до святкування приєднається Московський патріарх Кирил.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Який ти Козак?!

Який ти Козак?!

Коли державі вже понад 20 років — якось трохи дивно вкотре повторювати прописану в Конституції й інших законах аксіому про те, що державна мова України — українська. Навіть якщо вже трохи більше року діє горезвісний закон Ківалова — Колесніченка «Про засади державної мовної політики», який надає неабиякі привілеї російській. На щастя, так званий «закон Ка–Ка», за оцінками експертів, кардинально не змінив мовну політику країни. Економічних збитків — витрат на заміну вивісок у російськомовних регіонах, втрат на ринках реклами, музичної та кіноіндустрії та недоотриманий прибуток на ринках, які не виникли, — поки що не підрахував ніхто. Втім їх можна приблизно уявити за цифрами, які озвучували раніше. На одному із засідань парламентського Комітету з питань культури і духовності представник Мінфіну Валентина Брусило казала, що на реалізацію закону потрібно до 17 млрд. грн., щоправда, через деякий час чиновниця відмовилася від своїх слів. Суму витрат місцевої влади на реалізацію закону — 13—17 млрд. грн. називав екс–Президент Віктор Ющенко.

Всі статті рубрики