Там б'ють, там наїжджають

Там б'ють, там наїжджають

Одразу два інциденти, у яких постраждали журналісти, сталися днями. У столиці уночі двоє невідомих побили і пограбували фотокореспондента УНІАНу Олександра Синицю. За його словами, коли він повертався додому після відвідин свого сина, на вулиці Щекавицькій (Подільський район) з темряви раптово з'явилися двоє і, нічого не кажучи, почали бити. При падінні на асфальт Синиця вдарився головою і знепритомнів, коли ж прийшов до тями, то з'ясував, що у нього зник мобільний телефон і 40 гривень. Фотоапаратуру, яка була в кофрі, нападники, на щастя, не забрали. В результаті інциденту фотокореспондент отримав легкі тілесні ушкодження, зараз стан його здоров'я задовільний, передає УНІАН. За фактом нападу на Олександра Синицю порушено кримінальну справу, нападників розшукують.

Ще той Вінні-Пух!

Ще той Вінні-Пух!

У другому турі виборів мера російського міста Владивосток, які відбулися минулої неділі, перемогу здобув улюбленець прокремлівської «Єдиної Росії» та губернатора Приморського краю Сергія Дарькіна, підприємець Володимир Ніколаєв, повідомила вчора російська газета «Время новостей». Його підтримали 52 відсотки виборців, яких не відлякав той факт, що 30-річний Ніколаєв є колишнім кримінальним авторитетом і у середовищі місцевих «братків» більш відомий під прізвиськом Вінні-Пух. Московські політологи не сумнівалися у перемозі далекосхідного «пахана», оскільки на його підтримку було кинуто увесь місцевий адмінресурс. І зроблено це не без відома Кремля.

На волі і з головою на плечах

На волі і з головою на плечах

Міністр закордонних справ Філіппін Деліа Альберт повідомив у понеділок увечері про закінчення виведення філіппінського військового контингенту у складі 51 військовослужбовця з Іраку до Кувейту, звідки вони відбудуть додому. Таким чином уряд Філіппін виконав ультиматум викрадачів громадянина Філіппін, 46-річного водія вантажівки та батька вісьмох дітей Анхело де ла Круза. Вони обіцяли звільнити його в разі евакуації філіппінців, у разі відмови — стратити. «Джентльменська угода» відбулася: вчора арабський телеканал «Аль-Арабія» повідомив, що викрадачі звільнили викраденого на початку липня заручника. Поступку філіппінців викрадачам гостро засудили США та Ірак. Філіппіни стали п'ятою країною, чий військовий контингент залишив Ірак. Попередньо своїх військовослужбовців вивели з охопленої терором та хаосом країни Іспанія, Домініканська Республіка, Гондурас та Нікарагуа.

Чор­на шах­та не ву­гіл­лям

Чор­на шах­та не ву­гіл­лям

Спе­ци­фі­ка шах­тар­сь­кої пра­ці, на жаль, аж ні­як не вик­лю­чає не­без­пе­ки пот­рап­лян­ня лю­дей пря­мі­сінь­ко в пек­ло, на яке мит­тє­во пе­рет­во­рю­ють­ся під­зем­ні ви­роб­ки піс­ля ви­бу­ху. Са­ме та­ка дра­ма ро­зіг­ра­ла­ся у по­не­ді­лок вве­че­рі на гли­би­ні шах­ти «Крас­но­ли­ман­сь­ка» міс­та Ро­дін­сь­ке.
Як по­ві­до­мив опе­ра­тив­ний чер­го­вий цен­т­раль­но­го шта­бу дер­жав­ної во­є­ні­зо­ва­ної гір­ни­чо­ря­ту­валь­ної служ­би, ви­бух став­ся о 20.13. на го­ри­зон­ті 997 мет­рів у 11-й пів­ден­ній ла­ві, де на цей мо­мент на діль­ни­ці пе­ре­бу­ва­ли 48 гір­ни­ків. На міс­це ава­рії при­бу­ли 54 від­ді­лен­ня гір­ни­чо­ря­ту­валь­ни­ків, од­нак ме­ди­ки двох де­сят­ків бри­гад «швид­кої», які чер­гу­ва­ли на по­вер­х­ні, за­ли­ши­ли­ся май­же без ро­бо­ти. Із 12 вці­лі­лих і під­ня­тих на-го­ра шах­та­рів тіль­ки один пот­ре­бу­вав гос­пі­та­лі­за­ції. За­те до ін­ших ко­лег під зем­лею до­ля ви­я­ви­ла­ся не та­кою поб­лаж­ли­вою — до­сі гір­ни­чо­ря­ту­валь­ни­ки ви­я­ви­ли ті­ла 31 за­гиб­ло­го, а до­ля ще 5 жертв ви­бу­ху по­ки не ві­до­ма. По­шу­ко­во-ря­ту­валь­ні ро­бо­ти не при­пи­ня­ють, од­нак во­ни ус­к­лад­ню­ють­ся силь­ною по­же­жею та ве­ли­кою за­дим­ле­ніс­тю ви­ро­бок, і то­му за по­діб­них умов шан­си на по­ря­ту­нок лю­дей за­ли­ша­ють­ся при­мар­ни­ми.

Всі статті рубрики