Попелюшка без права стати принцесою

Попелюшка без права стати принцесою

Нещодавно Національна комісія з регулювання електроенергетики (НКРЕ) оголосила про свій намір впритул зайнятися Зуївською експериментальною тепловою станцією. З цією метою НКРЕ планує звернутися до Мінпаливенерго та Донецької облдержадміністрації з відповідною пропозицією. Поза будь-яким сумнівом, ідеться про закриття цього об'єкта, бо ж минулого року станція працювала лише кілька місяців, на 4 відсотки від заявленої потужності, а собівартість спродукованої тут електрики сягає 15,35 копійки за кіловат-годину, що вдвічі перевищує показники найкращих ТЕС регіону та України в цілому. Утім Зуївська ТЕС в її сьогоднішньому вигляді й не призначалася для повноцінного конкурування на вітчизняному енергетичному ринку.

З боргової ями — без «друзів»

З боргової ями — без «друзів»

Борги із зарплати — завжди річ неприємна. Щодо ж державного підприємства «Львіввугілля», то воно займає в Україні невтішне четверте місце. Проте нині на підприємстві чітко простежуються позитивні тенденції, які дають підстави оптимістично планувати розвиток вугільної галузі на Львівщині. Про сьогоднішній стан та перспективи розвитку галузі в регіоні йшлося на нараді з питань роботи вугільних підприємств області, що відбулася на підприємстві «Львіввугілля» під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Леоніда Мельника.

Гроші пахнуть в'язницею. Якщо лягають не в ту кишеню

Гроші пахнуть в'язницею. Якщо лягають не в ту кишеню

Упродовж року опікувався власним збагаченням за рахунок «рідної» банківської установи її працівник, службові обов'язки якого — контроль за фінансуванням індивідуального бізнесу. Одержавши доступ до операцій з пластиковими картками, махінатор невдовзі здійснив їх «емісію» — без документального підтвердження оформив їх на «мертвих душ».

Сміття на «круглому столі»

Сміття на «круглому столі»

Нещодавно у Рівному відбулося громадське обговорення з досить незвичної тематики. Образно кажучи, на «круглому столі» опинилося сміття і «букет» проблем, пов'язаних з його збиранням та утилізацією. Схоже, до цієї теми змусив звернутися приїзд до Рівного німецької делегації з питання переробки побутових відходів. Нині цю міську проблему вирішують 450 двірників, які обслуговують 250 тисяч населення Рівного. Зрозуміло, що такої кількості «санітарів міста» недостатньо, адже, тільки за офіційними даними, на кожного мешканця області щороку припадає 4 тонни побутових відходів. У самому Рівному ця цифра ще вища — 15 тонн. Окрім того, під сміттєзвалища на території області відведено 104 гектари землі.

Всі статті рубрики