Дизайнер власної родини

Дизайнер власної родини

Чотири роки тому 20-річна Надя Халимон як старша у родині стала для десятьох своїх братиків та сестричок годувальницею — ще молодою, 42-річною, через рак померла їхня мати. Наймолодшій Насті було тоді лише 4 роки. Сьогодні вже 24-річній Надії доводиться, як і чотири роки тому, прокидатися о пів на п'яту, аби розтопити піч, приготувати сніданок, попоратися та встигнути на роботу — і так щодня. Чималенька родина Халимон (а це одинадцятеро дітей та батько Микола Олександрович) мешкає у селі Оленівка, що на Чернігівщині, у скромнім помешканні. Аби якось зводити кінці з кінцями, доводиться багато працювати усім: обробляти два з половиною гектари землі, тримати велике господарство — корову, коня, свиней, качок, гусей, кролів. Працюють дітлахи і на чужих городах. «У нас для кожного є робота, — розповідає Надiя, — ми зі старшими дівчатами готуємо їжу, печемо хліб, прибираємо та перемо. Старші хлопці опікуються господарством — мають заготовляти сіно для худоби, годувати її. Наймолодші — замітають двір».

Накиньте копієчку бідному перевізникові!

Накиньте копієчку бідному перевізникові!

Підприємці, які обслуговують внутрішні лінії Рівного, вкотре звернулися до міського голови Віктора Чайки з проханням переглянути розмір тарифів на їхні послуги, оскільки подорожчали паливно-мастильні матеріали. Пісня не нова і декілька місяців тому вже призвела до подорожчання проїзду в рівненських маршрутках на 10 копійок. Це, до речі, ще один із аргументів, якими користуються підприємці, вибиваючи дозвіл на збільшення ціни за проїзд, мовляв, у Рівному вартість поїздки чи не найменша в усій Україні — 60 копійок, у той час як, скажімо, в Києві вона становить гривню.

«Невидимки» виявилися підлітками

«Невидимки» виявилися підлітками

Упродовж місяця Калуш перебував ніби в полоні кримінальної саранчі: невідомі серійно обкрадали квартири, підвали, дачні будиночки, а вечірньої і нічної пори грабували одиноких перехожих, переважно жінок, відбираючи в них гроші та коштовні прикраси. Зловмисники діяли за однаковим сценарієм — зухвало і з розмахом, що наводило на думку про існування в місті добре скоординованої злочинної зграї. Ця версія згодом цілком підтвердилася.

Останнє фото на згадку

Останнє фото на згадку

Жахливою подією закінчився для групи студентів Тернопільської медичної академії виїзд на турбазу поблизу райцентру Теребовля. Приблизно за кілометр від цього містечка є великий піщаний кар'єр, до якого і вирушили під вечір на прогулянку 20-річна Зоя Панасюк та ще двоє хлопців.

Хочеш їсти калачі — не лежи на електричній «печі»

Хочеш їсти калачі — не лежи на електричній «печі»

Прохолодні ночі цієї весни затримали настання повноцінного дачного сезону для багатьох любителів отаборитися на власній «фазенді» одразу на кілька діб чи навіть тижнів. І водночас нагадали про себе жахливою трагедією, що сталася на території садівничого товариства «Вагонобудівник» у селі Чикалівка поблизу Кременчука.

Договір дарування житла чи життя?

Договір дарування житла чи життя?

Наша газета вже повідомляла про недавнє прискорене переселення на той світ обтяженого хворобами й віком мешканця Лубен. Тільки-но бідолаха, котрий залишився наодинці зі своїми бідами після смерті першої дружини, офіційно оформив другий шлюб і «переписав» на нову обраницю власне помешкання, як остання не без допомоги дорослої дочки підшукала доморощених кілерів: за помірну плату двоє молодиків погодилися «звільнити» квартиру від тепер уже «зайвого» господаря...

«Жучки» вбили трьох дітей

«Жучки» вбили трьох дітей

Ця трагедія розігралася в селі Лемешівка Городнянського району на Чернігівщині. В одному з будинків на вулиці Попудренка мешкали 27-річна Надія К. із 26-річним Олександром та шестеро дітей — хлопчик і п'ятеро дівчаток. Перший чоловік жінки — батько 10-річної Жені, 8-річного Михайлика і 7-річної Тетянки — загинув сім років тому. А через чотири роки в Надії з'явився новий чоловік. У них народилися троє дівчаток: Олександра, Анастасія, Ірина. Фатальний перебіг подій і підступний вогонь забрали життя найменших.

«Титановий» захист

«Титановий» захист

Йдеться про Державну службу охорони (ДСО) — потужний підрозділ у структурі органів внутрішніх справ. Адже реалії фінансування сучасної української міліції є такими, що «не бюджетом єдиним», саме тому правоохоронці-професіонали готові охороняти-супроводжувати клієнта і за дзвінку монету. Попит на послуги дужих богатирів існував зажди, а тим більше зараз — у період «дикого капіталізму», який переживає країна.

«Мультики» зі звалища

«Мультики» зі звалища

Коли десятикласнику однієї зі шкіл Ленінського району Дніпропетровська Ігорю Козлову стали ввижатися «мультики», стурбовані батьки негайно доставили хлопчину до лікарні. Там він і зізнався, що біду підхопив на стихійному звалищі промислових та побутових відходів по вулиці Черкаській. Воно здавна було чи не найулюбленішим місцем розваг школярів, які завжди могли тут знайти щось для себе цікаве. Цього ж разу діти й взагалі натрапили на справжній Клондайк — хтось вивіз на звалище цілу вантажівку аптечок індивідуального захисту в пластмасових коробках. Школярі, певна річ, відразу оцінили їх вміст. Найбільше вони вподобали таблетки «Тарен» у капсулах, що призначені для протихімічного та протирадіаційного захисту.

Брати наші менші подорожчали

Брати наші менші подорожчали

Новий сезон роботи Рівненського зоопарку з настанням травня засмутив мешканців обласного центру підняттям цін на вхідні квитки. Відтепер помилуватися 150 видами тварин, 24 з яких занесено до Червоної книги (і саме завдяки яким у 1998 році зоопарку було надано статус природно-заповідного фонду загальнодержавного значення), дорослі можуть за 6 гривень (торік було 4), а малюки — за 3 (2 гривні платили минулоріч).

Всі статті рубрики