Удар, іще удар

Удар, іще удар

За підрахунками, для проведення весняних польових робіт сільськогосподарським підприємствам Рівненщини необхідно закупити 11 тисяч тонн азотних добрив. Для того, щоб вони змогли придбати живильні речовини в необхідній кількості, уряд передбачив часткову компенсацію вартості добрив вітчизняного виробництва. Вона становить 100 гривень за тонну. А ще, як повідомляла «УМ», Кабмін зафіксував максимальний рівень цін на мінеральні добрива українського виробництва. А щоб рішення було капітальним, 20 січня Мінпромполітики видало спеціальний наказ № 18, який, окрім промислового міністра Олександра Неустоєва, також підписали міністр економіки Микола Деркач, міністр аграрної політики Віктор Слаута та перший заступник міністра фінансів Федір Ярошенко «Про регулювання гранично відпускних цін на мінеральні добрива вітчизняного виробництва».

Незаметений слід на снігу

Незаметений слід на снігу

Видно, на все своє життя вирішила запастися цукром до чаю група черкащан, яка вночі забралася у комору села Сотники Корсунь-Шевченківського району Черкаської області. Глупої ночі ця компанія злодіїв-ласунів винесла на своїх горбах i завантажила в легковий автомобіль та мікроавтобус 61 лантух цукру. З тими трьома тоннами солодкого піску на загальну суму майже 8000 гривень вони благополучно й покинули тамтешню територію.

Завод «прокинувся»,

Завод «прокинувся»,

5 листопада 2003 року «Україна молода» розповідала про конфліктну ситуацію, котра склалася після реанімації Бердянського міськмолокозаводу (матеріал «Молоко з аміаком в доважок?»). Мешканці прилеглих до підприємства будинків протестували проти використання новими власниками заводу допотопної холодильної установи. Попри неодноразові приписи фахівців Держнаглядохоронпраці керівники ВАТ дали команду залити в установку шість тонн аміаку. Люди потерпали від різкого неприємного запаху.

Був наказ ціну тримати

Був наказ ціну тримати

Кажуть, у Прем'єра Віктора Януковича вже є власний «пунктик» — стабільність цін на продовольство. Досі нажаханий літнім ажіотажем глава уряду, який у структурі державної влади не проти посісти й вище крісло, готовий усе стерпіти, схвалити будь-які пільги і відмінити всі свої попередні рішення (як було з «поміченими» голограмами сертифікатами), аби тільки хліб був дешевим (якщо, звичайно, нинішні ціни можна вважати такими). Тому що-що, а їх наказано тримати. Ну й Леонід Кучма, звичайно, долучається — усе дорікає уряду за хлібні лихоманки.

Яловича тушонка — як мумія фараона

Яловича тушонка — як мумія фараона

Уже призабулися часи, коли український споживчий ринок вгинався від так званих імпортних м'ясних консервів у жерстяних банках з яскравими глянцевими етикетками. Тоді під виглядом першокласної тушкованої свинини, яловичини та індичатини покупцям підсовували якусь суміш зі шкіри, хрящів та інших важких для перетравлення відходів. Та приклад безсовісних закордонних м'ясоділків виявився заразливим.

Всі статті рубрики