Дронами на Луганщині окупанти вишукують чоловіків для мобілізації – Гайдай

09:14, 04.10.2022
Дронами на Луганщині окупанти вишукують чоловіків для мобілізації – Гайдай

Дрони в поміч: рашисти зачищають усе чоловіче населення Луганщини для мобіліізації.

Російські загарбники на тимчасово захопленій території Луганської області шукають чоловіків для мобілізації за допомогою безпілотників.

 

Як інформує УМ, про це начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив 4 жовтня у Телеграмі.

 

«У Сєвєродонецьку, Лисичанську та Попасній оперативна обстановка не дозволяє розпочати відновлення інфраструктури, проте дозволила провести псевдореферендум. Чоловіків призовного віку окупанти вже шукають дронами, на війні навіть студенти», - ідеться у повідомленні.

 

За словами Гайдая, загарбники багато чого обіцяли місцевим жителям, коли захопили вищеназвані міста, наприклад, відновлення централізованого газопостачання упродовж тижня. Втім, минуло вже більш як три місяці, а в цих містах навіть до 1 вересня не підготувались. Зокрема у Сєвєродонецьку не працює жодна школа. «Звісно, що й 15 жовтня опалювальний сезон ніхто не розпочне», - зауважив Гайдай.

 

«Виправдання знайшли. На думку держдуми рф, відбудова Сєвєродонецька, Лисичанська та Попасної розпочнеться, «як тільки це дозволятиме оперативна обстановка», - зазначив він.

 

За словами очільника ОВА, та сама оперативна обстановка не заважала упродовж цих місяців організовувати купу масових заходів, а головне – провести так званий «референдум».

 

«Голосувати протягом майже тижня 98% жителів ситуація на фронті не заважала – замінити зайву ділянку водо- чи газопроводу упродовж трьох місяців безпечної можливості не було. Як там в них кажуть: «Оснований для паники нет». Тим більше, коли справа дійшла до студентів очної форми, які сподівались на відстрочку на декілька років, однак «родина решила иначе». Як вирішила вона й те, що чоловіків для примусової мобілізації потрібно шукати ретельніше. Найбільш кмітливими виявилися воєнкоми в Хрустальному, де запустили вулицями міста дронів», - заявив Гайдай.

 

За його словами, доки чоловіків атакують дронами з повітря, Збройні сили України вже наблизилися майже впритул до північно-західної адмінмежі Луганщини.

 

За минулу добу, 3 жовтня, підрозділи Сил оборони України відбили ворожі атаки біля семи населених пунктів.

 

Як повідомляла УМ, з Лимана російські вояки драпали до Щастя – Гайдай.