Розстріл поліцейських на Вінниччині: ДБР викрило військових, які допомагали підозрюваним тікати

11:26, 26.04.2024
Розстріл поліцейських на Вінниччині: ДБР викрило військових, які допомагали підозрюваним тікати

ДБР викрило військових, які допомагали підозрюваним втікати від правосуддя. (Фото: сайт ДБР)

Працівники ДБР викрили двох військових, які допомагали переховуватись підозрюваним у розстрілі поліцейських на Вінниччині. Одного з них вже затримано.

 

Як інформує УМ, про це 26 квітня повідомило Державне бюро розслідувань у Телеграм.

 

«Після трагічної події, 20 квітня, нападники вирішили втекти за кордон та звернулись за допомогою до знайомих військовослужбовців. Один з них також самовільно залишив військову частину в Одеській області.

 

Не зважаючи на те, що загалу вже було відомо, що батько та син розшукуються за вбивство правоохоронця, фігуранти відгукнулись та вирішили допомогти. Зокрема, один з них передав авто для втечі за кордон, а інший - поїхав забрати закордонні паспорти та мобільний телефон, які надалі передав нападникам», - сказано, зокрема, в повідомлені ДБР.

 

24 квітня 2024 року ДБР затримало одного з військовослужбовців, який сприяв втечі підозрюваних та самовільно залишив військову частину.

 

Наразі за приховування тяжкого злочину військовослужбовцю повідомлено про підозру за ч.1 ст. 396 ККУ, іншому, який самовільно залишив військову частину, повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 407 ККУ.

 

Як повідомляла УМ, вбивцям поліцейського інкримінують ще й дезертирство.