Мінімальна заробітна плата може зрости втричі

11:29, 14.08.2020
Мінімальна заробітна плата може зрости втричі

Після підвищення мінімальної заробітної плати зростуть доходи працівників бюджетної сфери.

Розмір мінімальної заробітної платні в Україні може зрости втричі. З відповідним законопроєктом до голови парламенту Дмитра Разумкова звернувся президент Володимир Зеленський. Він просить провести позачергове засідання парламенту 25 серпня та закликав нардепів підтримати законопроєкт.

 

Як інформує УМ, про це повідомляє пресслужба президента

 

"Впевнений, що депутати проголосують законопроект, поданий від президента, за збільшення мінімальної заробітної плати до 5 тисяч гривень. Потім другий етап цієї програми – збільшення з 2021 року до 6 тисяч гривень. І впродовж 2021 року буде третя частина – ми збільшимо до 6,5 тисяч гривень. Це певні кроки у напрямку дійсно цивілізованого рівня життя в Україні. Карантин продовжується, але після серйозної паузи, коли понад два місяці не працювали ні підприємці, ні ФОПи, багато державних підприємств, зараз дуже важливо трішки підтримати людей", - сказав президент.

 

За словами Зеленського, після підвищення мінімальної заробітної плати зростуть доходи працівників бюджетної сфери: вчителів, медиків, соцпрацівників, оскільки їхні посадові оклади розраховуються за єдиною тарифною сіткою, прив’язаною до мінімальної зарплати.

 

Він звернувся до Разумкова з проханням провести позачергове засідання після Дня Незалежності та закликав народних депутатів підтримати законопроект щодо збільшення розміру мінімалки.

 

Як повідомляла УМ, українці повинні до кінця літа заплатити податки за свої квартири й будинки.