Порошенко закликав Захід посилити санкції проти Росії через агресію

18:36, 22.11.2020
Порошенко закликав Захід посилити санкції проти Росії через агресію

Петро Порошенко заявив під час онлайн-дискусії на Міжнародному Безпековому Форумі у Галіфаксі.

П’ятий президент Петро Порошенко переконаний, що військова агресія з боку Російської Федерації це не тільки загроза Україні, це глобальний виклик.

 

Саме тому лідер «Європейської Солідарності» закликає світ продовжувати санкційний тиск на Кремль, оскільки агресивна політика РФ дедалі посилюється.

 

Як повідомляє Україна молода, про це Петро Порошенко заявив під час онлайн-дискусії на Міжнародному Безпековому Форумі у Галіфаксі (Канада) в неділю.

 

«Коли ми зустрічалися з японським прем’єр-міністром, то побачили, що ми дуже далеко знаходимось на планеті, але у нас є спільний сусід – це Росія. Це - джерело нестабільності, і я впевнений, що ця ситуація є просто неприйнятною. Ми маємо боротися проти агресії, як можемо, адже кожного року вона дедалі посилюється. Ми маємо аналізувати новий список санкцій, ми маємо розуміти, що треба продовжувати боротися проти агресії РФ», - наголосив Петро Порошенко.

 

Нагадаємо, що щорічний Міжнародний Безпековий Форум у м. Галіфакс (Канада) – це провідний міжнародний майданчик у Північній Америці для обговорення найбільш важливих безпекових викликів у світі.

 

Як повідомляла «УМ», цього року Міжнародний форум з питань безпеки в Галіфаксі  відбувається з 20 по 22 листопада. Важливу увагу під час форуму планували приділити триваючій протидії російській агресії та відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.