Укрпошта випустить першу офіційну благодійну марку країни «Пес Патрон»

11:13, 29.08.2022
Укрпошта випустить першу офіційну благодійну марку країни «Пес Патрон»

Кошти від благодійної марки підуть на закупівлю машини для розмінування. (Фото: Телеграм Igor Smelyansky/Ігор Смілянський)

Випуск нової марки з псом Патроном анонсували в Укрпошті. Це буде перша офіційна благодійна марка, її продажі розпочнуться вже 30 серпня.

 

Виручені кошти витратять на машину для розмінування.

 

Як інформує УМ, про це 29 серпня повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський у Телеграм.

 

"Це крута марка, яка розповідає  про те, як сапери, разом з Патроном, допомагають зберегти життя дітей і фермерів та забезпечують проходження судів – це перша офіційна благодійна марка країни.

 

Разом з Вами ми плануємо зібрати більше 1 мільйона євро на машину для розмінування, яка, можливо, не така красива, як Патрон, проте допомагає швидко розміновувати великі території", – розповів він.

 

Ігор Смілянський зазначив, що наразі в Україні понад 150 тисяч вибухонебезпечних предметів за даними ДСНС. Тому Патрон потребує "технічної" допомоги та інших чотирилапих напарників, аби зробити рідну країну безпечною.

 

Він додав, що надлишок коштів перерахують на підтримку притулків для тварин по всій Україні.

 

Гендиректор Укрпошти також наголосив, що свою марку пес Патрон запустить лапою особисто.

 

Нагадаємо, до Дня Незалежності Укрпошта випустила марку "Вільні, Незламні, Непереможні". Її тираж – лише 1 мільйон примірників.

 

Як повідомляла УМ, другу "серію" на тему "русских кораблей": Укрпошта наприкінці травня випустила марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!».