Реабілітація з піснею: Джамала заспівала для захисників

24.04.2024
Реабілітація з піснею: Джамала заспівала для захисників

Джамала у реабілітаційному центрі. (Фото надане організаторами.)

Камерний виступ української співачки й авторки пісень Джамали в київському реабілітаційному центрі для захисників, які відновлюються після поранень у зоні ведення бойових дій, — додав їм сил і настрою.
 
Потужний голос артистки та її чуттєвість заворожували.
 
Джамала з перших днів повномасштабного вторгнення гастролює світом, аби збирати кошти для Сил безпеки й оборони, а також на гуманітарні потреби українців.
 
Зустріч із захисниками у столичному реабілітаційному центрі, за словами співачки, стала можливістю подякувати хлопцям та дівчатам, які невтомно дають відсіч ворогу.
 
Під час виступу Джамала акцентувала на важливості спільної боротьби за українську свободу й незалежність. 
 
У цьому спеціальному виступі зійшлися хіти з альбомів «Крила» і «Подих», «Любити» (EP). Прозвучала також і «1944», яка 2016 року принесла Україні перемогу на пісенному конкурсі «Євробачення». Перед виконанням пісні співачка зауважила, що, тільки пам’ятаючи свою історію, ми можемо зберегти самих себе. 
 
«Дуже важливо підтримувати людей, які бачили, переживали те, чого не бачили ми. І чим міцнішим і тіснішим буде цей зв’язок — тим більше шансів, що ми зможемо відродитися й відновитися після усього болю та жаху, який принесла війна. Але допомагати відновитися та підтримувати наших захисників і захисниць потрібно просто зараз», — зазначила володарка нагороди «За визначне лідерство артиста» від Атлантичної ради США у 2022 році та лауреатка Шевченківської премії-2024 Джамала. 
 
Виступ відбувся у реабілітаційному центрі Recovery. На сьогодні таких діє 12: у Києві, Львові, Рівному, Вінниці, Черкасах, Полтаві, Хмельницькому, три на Дніпровщині та два в Одесі, надають безоплатні послуги. Загалом у цих центрах національної мережі вже отримали допомогу понад 9 тисяч пацієнтів.