Спроба захоплення бази «Грузинського легіону» може призвести до міжнародного скандалу

Ранок минулої п’ятниці видався гарячим — Нацполіція, як iшлося на відомчому сайті, проводила комплекс необхідних слідчих дій у рамках розслідування кримінального провадження за фактом можливого незаконного заволодіння майном

Нацполіція готова співпрацювати з представництвом Президента в АР Крим у справі повернення півострова

Рано чи пізно, а Крим, як і східні окуповані українські терени, буде повернено в лоно України, але вже зараз треба готуватися правоохоронним органам до належної діяльності «там».

Нацполіція співпрацюватиме з ООН у боротьбі з наркозлочинністю й торгівлею людьми

Незаконний обіг наркотиків, зброї, торгівля людьми та інші тяжкі злочини, вчиненнi організованими злочинними групами та організаціями, на жаль, мають місце на теренах України.

У Києві затримали в метро чоловіка із вибухівкою

У Києві затримали в метро чоловіка із вибухівкою

У поліції відмічають. що вибухівки було достатньо, щоб вчинити теракт у транспорті. Депутат Антон Геращенко повідомив, що затриманий був раніше помічений в офісі «Руху нових сил».

У Запоріжжі бійці КОРДу підстрелили поліцейського

У Запоріжжі бійці КОРДу підстрелили поліцейського

Управління внутрішньої безпеки Національної поліції намагалося спровокувати одного із патрульних на хабарництво. До операції долучили бійців КОРДу, які під час затримання поранили підозрюваного.

З України до Стамбула видворили кримінального авторитета-гастролера

Спокій оперативникам Києва та області лише сниться, адже доводиться постійно працювати над припиненням діяльності організованих злочинних груп та злочинних організацій на ввіреній правоохоронцям території.

В ЄС високо оцінили співпрацю з Нацполіцією у сфері боротьби з оргзлочинністю

До національної поліції в пересічних українців чимало запитань і претензій, проте заради об’єктивності не слід забувати й про здобутки правоохоронців.

Поліцейські Київщини отримали ключі від нових службових машин

Несподівано приємним видався початок цього тижня для правоохоронців Київщини, адже керівництво Національної поліції України вирішило надати Головному управлінню поліції Київщини 20 новеньких службових автомобілів.