Надія на рішучість: експерти розповіли, що означає для України перемога Меркель

Надія на рішучість: експерти розповіли, що означає для України перемога Меркель

Минулої неділі, 24 вересня, німці обирали склад Бундестагу 19-го скликання. За попередніми результатами, перемогу здобув блок Християнсько-демократичного союзу (ХДС) і Християнсько-соціального союзу (ХСС).

Переможець «Євробачення-2017» потребує термінової пересадки серця

Переможець пісенного конкурсу «Євробачення-2017», що проходив у травні в Києві, португалець Сальвадор Собрал терміново госпіталізований до клініки у Лісабоні. Хлопець потребує пересадки серця.

«Пишаюся, що є почесним жителем Суботова»

«Пишаюся, що є почесним жителем Суботова»

ЛНа посаді голови Черкаської облдержадміністрації Олександр Черевко був своєрідним рекордсменом — адже в цьому кріслі довше за нього не зміг втриматися ніхто. Його успішна п’ятирічна робота на цій посаді була припинена з приходом до влади Віктора Януковича. Після «губернаторства» Олександр Черевко повернувся у звичну для себе галузь — банківську, адже за освітою є економістом. Сьогодні він — голова спостережної ради ПАТ «Банк «Київська Русь». У неділю, 6 квітня, Олександр Володимирович відсвяткував своє 55–річчя. Напередодні ювілею нам вдалося поспілкуватися про його колишню і нинішню роботу, рідну Черкащину та... незвичайне хобі.

Урок від педагогів

Урок від педагогів

Вітчизняна школа, становлення якої відбувалося на вченні видатних педагогів Макаренка і Сухомлинського, завжди відрізнялася від західної тим, що, окрім навчальної функції, виконувала ще й виховну. Але, щоб сіяти, окрім розумного, добре та вічне, потрібно мати неабиякі терпіння й талант.

Головний біль перемін

Головний біль перемін

Кілька тисяч підписів зібрали мешканці столичного мікрорайону Сирець під листом–зверненням до Президента, міністра охорони здоров’я, голови КМДА, столичного управління охорони здоров’я, депутатів Київради. Звертатися в усі можливі інстанції киян змусило рішення Київради щодо злиття чотирьох поліклінік (із них — двох дитячих), розташованих на Сирці та Нивках. Ще 17 квітня цього року Київська міська рада ухвалила документ про створення 26 медичних закладів нового типу по всьому Києву. Згідно з ним, амбулаторно–поліклінічні заклади Голосіївського, Деснянського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом’янського та Шевченківського районів столиці будуть об’єднані та перетворені в комунальні некомерційні підприємства — центри первинної медико–санітарної допомоги (ЦПМСД) та консультаційно–діагностичні центри (КДЦ). Тобто медична реформа, ефективність якої так і не було доведено в пілотних регіонах, уже незабаром охопить увесь Київ.

«Об’єднує не особа — об’єднують цiнностi»

«Об’єднує не особа — об’єднують цiнностi»

Через два з лишком роки після демократичної передачі влади українське питання Віктора Ющенка турбує ще більше. Третій Президент України переконаний, що наша держава рухається не в тому напрямку, і якщо влада та опозиція не почнуть робити реальні кроки, спрямовані на консолідацію суспільства та формування єдиної нації (без поділу на Правобережжя та Лівобережжя), ми й надалі рухатимемося по замкнутому колу. Під час зустрічі з журналістами «УМ» лідер «Нашої України» неодноразово наголошував, що без єднання нації та діалогу влади з суспільством жодні вибори нічого не змінять. Зокрема, й найближчі парламентські. Адже у разі перемоги опозиції над владою два табори просто поміняються ролями й не більше. На думку Віктора Андрійовича, політики з обох таборів мають перестати загравати зі своїми виборцями й почати відверто говорити народу про те, що нас роз’єднує (незважаючи на рейтинги) i як прийти до об’єднання. Лише тоді можливий новий курс України.

«Правиця», так!

Про участь партії «Наша Україна» під час парламентських виборів у єдиному списку опозиції на базі Комітету опору диктатурі наразі не йдеться. Про це повідомив в інтерв’ю «Україні молодій» попередній Президент Віктор Ющенко. Раніше окремі ЗМІ повідомляли про те, що лідер «НУ» нібито прагне до єдиного списку на базі КОДу.

Учіться навчати

Одинадцять вищих навчальних закладів позбулися ліцензій на надання освітніх послуг iз початку нинішнього навчального року. Про це вчора на прес–конференції повідомив голова Державної інспекції навчальних закладів Михайло Гончаренко. У шести з цих вишів анульовано ліцензії повністю, у п’яти — частково, тобто на підготовку кадрів за окремими спеціальностями. Всі студенти проблемних ВНЗ отримають можливість завершити навчання в інших університетах.

Не шукай мене в контакті!

Не шукай мене в контакті!

Вражаючі для керівників фірм результати дослідження оприлюднила компанія Entensys. Виявляється, 20 відсотків інтернету працівники офісів витрачають не на роботу, а на спілкування в двох соціальних мережах — vkontakte.ru та odnoklassniki.ru. При цьому «Вконтакті» приблизно в сім разів популярніша, ніж «Однокласники», оскільки ця мережа пропонує своїм користувачам значно більше нових сервісів. Ця ситуація характерна як для України, так і для інших країн СНД. Причому популярність соціальних мереж на пострадянському просторі значно перевищує показники інших країн.