НАТО як прикриття: нащо в Конституції згадка про Альянс?

Коли Віктор Ющенко говорив про «захисну парасольку НАТО», під якою Україні варто було б укритися, він навряд чи думав, як згодом інтерпретуватиме ці слова один з його наступників. Для Порошенка, який загорівся ідеєю включити згадку про Альянс до Конституції, це – явно «захисна парасолька».

На Майдані прихильники Саакашвілі вимагають відставки Порошенка

На Майдані прихильники Саакашвілі вимагають відставки Порошенка

На Майдані Незалежності у Києві зібралися учасники акції "Руху нових сил" Михеїла Саакашвілі, які вимагають новий закон про вибори та відставку президента Петра Порошенка. Активісти почали робирати конструкції.

Вперше не дочекалися: Порошенко так і не наважився покласти квіти до пам’ятника Шевченку

Ранок 9 березня в центрі Києва до болю нагадував події 17-річної давнини. Нагадаємо, тоді частина опозиційних депутатів разом з учасниками акції «Україна без Кучми» та членами УНА-УНСО вирішили завадити тодішньому Президенту Леонідові Кучмі покласти квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку.

Порошенко оголосив наступну мету України в НАТО

Порошенко оголосив наступну мету України в НАТО

"Наша наступна амбіція - План дій щодо членства (ПДЧ) для України. Саме цьому був присвячений мій лист до Йенса Столтенберга в лютому 2018 року, де з посиланням на статтю 10 Договору про заснування НАТО мною було офіційно зафіксовано прагнення України стати членом Альянсу", - додав Порошенко.