Захищати Батьківщину стало дорожче

Захищати Батьківщину стало дорожче

Міністерству оборони нарешті вдалося домогтися від уряду реального підвищення грошового забезпечення військовослужбовців. Адже у війську вже не перший рік б'ють на сполох — армія втрачає досвідчених фахівців, які змушені залишати військо; не приваблює армійська служба i молодь, яка після завершення військових вищих навчальних закладів не погоджується служити за смішні гроші.

Верховна Рада говоритиме про «Віслу»

Верховна Рада говоритиме про «Віслу»

Операція «Вісла» та примусове виселення українців з території Польщі у 1944—1946 роках як сплановані репресивно-депортаційні дії колишніх тоталітарних режимів, на жаль, і досі не отримали належної політичної та правової оцінки в незалежній Українській державі. У цьому переконаний Президент Віктор Ющенко.

Покажи своє чудо Томенку

Покажи своє чудо Томенку

Такі сім чудес повинна мати кожна область. Це насамперед історико-архітектурні пам'ятки, які можуть бути цікаві туристам. Кожна область запропонує свої найкращі три дива до сімки чудес України, яку оголосять 7 липня, на свято Івана Купала. Це спільна програма як уряду та Верховної Ради, так і громадських організацій. Ініціативу очолює заступник Голови Верховної Ради і колишній гуманітарний віце-прем'єр Микола Томенко. Найпривабливіші для туристів пам'ятки включать до буклетів іноземними мовами та відеороликів, які планують запропонувати західним телеканалам. «Іноземці в Україні знають лише Київ, Львів, Карпати й Крим. Ми хочемо розширити цю географію», — каже Микола Томенко.

Документальне «Соло для медіа»

Документальне «Соло для медіа»

Урочиста церемонія з нагоди відкриття фестивалю відбудеться сьогодні в Будинку кіно. За тиждень — фестиваль триватиме до 6 квітня — всі бажаючі зможуть переглянути понад сто фільмів із сорока країн світу. Більшість із них уже мають солідну фестивальну історію, деякі навіть були номіновані на «Оскар». Покази відбуватимуться як у Будинку кіно, так і в кіноклубі Києво-Могилянської академії, залах Гете-Інституту та Британської Ради.

Розбуджений з гранатою

Розбуджений з гранатою

Кілька хвилин по першій до «УМ» зателефонував чоловік, який не назвався, але повідомив, що біля одного з корпусів Національного експоцентру в Києві знайшли останки солдата Великої Вітчизняної війни, зі зброєю, серед якої була й граната. Ми прибули туди, як виявилося, ще до приїзду екстрених служб. Справді, під самою стіною виставкового корпусу №13, скраю ями, де ремонтники докопувалися до труби водогону, на газету були складені кістки, а окремо від них — кілька комплектів набоїв, металева каска, фляга та шкіряне портмоне, зі стіни самої ями видно було частину ствола гвинтівки.

Привід знайдено

Привід знайдено

Лондон призупинив дипломатичні відносини з Тегераном, поки не буде звільнено 15 британських військовослужбовців. Іран наразі обіцяє звільнити лише єдину серед них жінку — 26-річну Фей Терні. Прем'єр-міністр Тоні Блер наполягає, що затримання іранцями британських військових моряків минулої п'ятниці було «неприпустимим і помилковим». «А якщо вже так сталося, то настав час збільшити тиск», — додав він.

Красивий подарунок

Красивий подарунок

Уже вдруге за останні декілька років Нідерланди, як справжній залицяльник, дарують Україні квіти. Вперше п'ятнадцять тисяч бегоній, які висадили на Хрещатику, столиця отримала після Помаранчевої революції на знак перемоги в нашій державі демократії. Цього року, 17 квітня, Країна Тюльпанів має намір передати нам дві тисячі саджанців троянд. Про це повідомив посол Нідерландів в Україні Рон Келлер. За його словами, відповідне рішення прийняла компанія De Ruiter ще у 2006 році. Однак згодом воно було відстрочено з метою пошуку місця для їх висадки. «Тепер, коли прийшла весна, троянди посадять у Шевченківському районі Києва», — зазначив посол. Він також додав, що близько 70 відсотків квітів, які продаються у нас, завезені саме з Нідерландів.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Не віриш, що був Голодомор, — сядеш

Не віриш, що був Голодомор, — сядеш

Учора Президент Віктор Ющенко вніс до Верховної Ради законопроект про встановлення кримінальної відповідальності за заперечення Голодомору 1932—33 років та Голокосту. Віктор Ющенко наполягатиме на невідкладному розгляді цього законопроекту, повідомляє прес-служба глави держави. Крім того, вчора Президент видав Указ «Про заходи у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору в Україні», який містить ініціативи, дуже сміливі як для «зацикленого» на радянських пережитках суспільства.

Всі статті рубрики