Зустрічайте! Проїзні третього тисячоліття

Зустрічайте! Проїзні третього тисячоліття

Справжню дорожньо-транспортну революцію для столичних водіїв та пасажирів громадського транспорту готує у Києві Головне управління транспорту, зв'язку та інформатизації. Передовсім, згідно з планом автоматизації, системи керування дорожнім рухом на основних автошляхах Києва мають встановити кілька сотень відеокамер, які фіксуватимуть номера та марки автомобілів, час і місце здійснення правопорушення.

Тарифи припаркували

Тарифи припаркували

Наповнити київську казну за рахунок нових цін на паркування столичній владі так і не вдалося. Бо Антимонопольний комітет України відмінив нещодавно ухвалене рішення про диференційовану плату за паркування. Нагадаємо, з 12 липня Головне управління транспорту й Головне управління цінової політики КМДА ввели нові тарифи для «залізних коней». За престижністю Київ було поділено на три зони: центральну, територію, що прилягає до центру, та околиці. Причому в першій зоні довелося б платити 10 гривень за паркування легковика, а за вантажівку або автобус — усі 20. «Нічліг» авто обходився б водіям у 15—45 гривень за добу. Не важко порахувати, що місяць «проживання» у центрі міста тільки водіям легковиків обходився б у 450 гривень.

Чи подорожчають котлети?

Чи подорожчають котлети?

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Київська міська державна адміністрація зняла обмеження на роздрібні ціни на м'ясо. Нагадаємо, що досі існував граничний рівень роздрібних цін на м'ясо, встановлений КМДА у квітні 2005 року (10 відсотків до повної собівартості). Рішення про зняття цих обмежень для «УМ» прокоментував начальник Головного управління з питань цінової політики столиці Василь Яструбинський: «Повноваження на встановлення граничних цін міській владі були надані відповідною постановою Кабінету Міністрів. У зв'язку з тим, що цю постанову скасовано — наші повноваження втратили чинність, ми відмінили всі граничні роздрібні ціни. Враховуючи, що в місті торговельна мережа насичена досить великою кількістю цієї продукції, вважаю, що такі дії міської влади не призведуть до змін цін у магазинах. На зростання цін може вплинути, наприклад, подорожчання м'ясопродукції, підвищення заробітної плати, зростання транспортних витрат, тобто всі ці чинники, які призведуть до зростання закупівельних цін у селян».

Ціновий бум продовжується

Ціновий бум продовжується

Ціна комунальних послуг цього місяця не зросте. Такою інформацією після подорожчання хліба втішив киян начальник Головного управління цінової політики Василь Яструбинський. Проте більших сум у своїх платіжках на комунальні послуги треба чекати трохи пізніше. В необхідності подорожчання води, опалення, газу та квартирної плати Василь Яструбинський переконаний. Він стверджує, що теперішній рівень доходів киян цілком дозволяє це зробити. Спочатку, десь через місяць, подорожчає вода.

Всі статті рубрики